Oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Miraç Gürbüz

Decapat
Daha fazla  
İleride bir oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum kablolardan sıkıldım artık uğraşmak istemiyorum kabloları düzeltmekle maksimum bütçem 3000. iyi bir markadan iyi bir model kulaklık istiyorum Razer HyperX hypercloud SteelSeries artık ne olursa en iyi model neyse anakartımın. Bluetooth desteği yok. Eğer varsa Bluetooth çipi gibi bir şey onun içinde öneri alabilirim.

Razer Barracuda? X modeli olan değil normal Barracuda /proda olabilir. Alacağınız kulaklığın videolarını kullanım testlerini inceleyerek alın kafadan girmeyin pişman olmayın

bu ürünü ben kullanıyorum hocam tavsiye ederim şarjı 2 gün gidiyor ses seviyesi ve ses kasma olarak iyi bayağı zaten kendi yazılımından ses kasmayla alakalı bir sürü ön ayar var YouTube'da %25'i geçmiyorum kulağımı ağrıtıyor.

bu ürünü ben kullanıyorum hocam tavsiye ederim şarjı 2 gün gidiyor ses seviyesi ve ses kasma olarak iyi bayağı zaten kendi yazılımından ses kasmayla alakalı bir sürü ön ayar var YouTube'da %25'i geçmiyorum kulağımı ağrıtıyor.

Hangi model hocam o

Razer Barracuda? X modeli olan değil normal Barracuda /proda olabilir. Alacağınız kulaklığın videolarını kullanım testlerini inceleyerek alın kafadan girmeyin pişman olmayın.

Bu katlanabilenler var mı hocam bilginiz var mı onlarla ilgili katlayıp omuzlara koyuyorlar ya çıkarmak istedikleri zaman.

Hangi model hocam o

Bu katlanabilenler var mı hocam bilginiz var mı onlarla ilgili katlayıp omuzlara koyuyorlar ya çıkarmak istedikleri zaman.

Arctis 1 Wireless hocam. (linki attığımı sanıyordum)

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelserıes-arctis-1-wireless-kablosuz-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1203879.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.91.3 bu.

Arctis 1 Wireless hocam. (linki attığımı sanıyordum)

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelserıes-arctis-1-wireless-kablosuz-kulak-üstü-kulaklık-siyah-1203879.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.91.3 bu.

İncelemesine bakıyorum şu anda hoşuma gitti biraz daha inceleyeceğim belki sipariş veririm ama anakartımda Bluetooth özelliği yok benim masaüstü sistem bir USB bulunuyor mu kutunun içerisinde.

Anakarta bağladım normal USB girişine dönüştürücüyü öne uzattım kabloyla yatay şey de alıcı Type-C telefona vs. bağlayabilirsin.

Direk kendi kutusunun içinden çıkıyor zaten.

Dosya Ekleri

• IMG_20230815_200921.jpg
    IMG_20230815_200921.jpg
    139,2 KB · Görüntüleme: 24
Anakarta bağladım normal USB girişine dönüştürücüyü öne uzattım kabloyla yatay şey de alıcı Type-C telefona vs. bağlayabilirsin.

Direk kendi kutusunun içinden çıkıyor zaten.

USB Type-C dönüştürücüsü beraber kutu içeriğinde oluyor doğru anladıysam outlet ürün yazıyor kutusu açılmış bunun bir sorun olmasın.

Geri
Yukarı