Oyuncu kulaklığında sağ kulaklık sesi sola göre daha yüksek

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
Merhaba arkadaşlar.
2 Hafta önce Vatan Bilgisayar'dan kulaklık aldım, ses gayet güzel iyi yüksek falan ama sol taraf yüksek ses veriyor fakat sağ taraf sola göre biraz daha az geliyor.
Oyunlar da çok fark ediliyor bazen eşit gibi ama genel de sol taraf daha ağır basıyor ses konusun da bunu garantiye yollamaya gerek var mı yoksa, stereo ya da mono gibi özellikleri ile oynamalı mıyım?
Konu başlığını acaba hangi arkadaş düzenledi :) sol taraf daha yüksek ses veriyor sağ taraf az geliyor sol tarafa göre. :)

Son düzenleme:
Realtek HD Audio dan bi kontrol edin sol ve sağ kulaklık çıkış seviyeleri eşit mi ? Çözüm olarak sol tarafın sesini kısıp girin oyuna :D

Realtek HD Audio dan bi kontrol edin sol ve sağ kulaklık çıkış seviyeleri eşit mi ? Çözüm olarak sol tarafın sesini kısıp girin oyuna :D
Xear Audio Center kulaklığın kendi programı bunu kullanıyorum eşit hatla eşit olması özelliğini seçtim her yerden sesi alabilmem için, Sol tarafı kısarak oyuna girmek istemiyorum sonuçta yeni bir kulaklık aldım fakat araştırıyorum genel de böyle problem olabiliyormuş anlamadım baktım devam ederse göndereceğim garantiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı