Oyuncu kulaklık tavsiyesi

beratslvi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Aliexpress üzerinde kullanabileceğim 20 dolar kuponum var. Ayrıca 30-35 dolar da bütçem var. Yani ortalama 50-55 dolar bandında kargo ve vergi dahil Aliexpress üzerinden bir oyuncu kulaklığı istiyorum. 300TL de yurt içi kulaklık önerebilirsiniz. Genelde FPS oyunları oynuyorum ve ses kasmak için ideal bir kulaklık istiyorum. Ayrıca mikrofonu da kaliteli olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim.

Eski bir anakartım var. ASUS P8H61M-LX model.

Peki ortalama ne kadar vergi öderim? Param ucu ucuna yetiyor da çünkü.
Satıcıdan ürünün fiyatını 10 dolar olarak girmesini isterseniz 23 TL vergi çıkıyor, en azıdan ben E900 Pro'ya o kadar ödedim. Aşağı yukarı benzer değer çıkar zaten.

Yüzde 20 ile vergi alıyor ek olarak birde 15 lira civarı da damga vergisi alıyor. Fiyatı düşük yazdırırsanız 20 lira civarı vergi ödersiniz.

En fazla 30 TL vergi ödersiniz. Ayrıca bu model kablosuz modeli. Ses kartı var diye hatırlıyorum.

Gecikme yaşatır mı peki? Bir sorun ile karşılaşır mıyım? Ayrıca bu kulaklığı kullanabilmek için ayrıca bir cihaz almam gerekir mi?

Yüzde 20 ile vergi alıyor ek olarak bir de 15 lira civarı da damga vergisi alıyor. Fiyatı düşük yazdırırsanız 20 lira civarı vergi ödersiniz.

Teşekkürler.

Satıcıdan ürünün fiyatını 10 dolar olarak girmesini isterseniz 23 TL vergi çıkıyor, en azıdan ben E900 Pro'ya o kadar ödedim. Aşağı yukarı benzer değer çıkar zaten.

Teşekkürler. Peki E900 Pro önerir misiniz? Forumda birçok kişi övmüş de bu kulaklığı.

Teşekkürler. Peki E900 Pro önerir misiniz? Forumda birçok kişi övmüş de bu kulaklığı.
Tabii ki öneririm, şuradan @Birkan Öztürk gibi kupon kardeşliği ile 175 TL'ye kadar düşürebilirsiniz:
Bugün 10. günde elime ulaştı, mikrofonu falan çok kaliteli. O fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık diyebilirim. Kupon kardeşliğini sadece 2 cihazla yapmama rağmen vergisi kargosu 230 TL'ye denk geldi. Zaten kuponunuz varmış :)

Geri
Yukarı