Oyuncu laptop nasıl takas edilmeli?

Dostu masaüstü sistemin dursun çalışıp sonradan bri MacBook ile yazılım geliştir derim en verimli böyle olur bence Mobile 3060 altına düşmeyin.

Dostu masaüstü sistemin dursun çalışıp sonradan bri MacBook ile yazılım geliştir derim en verimli böyle olur bence Mobile 3060 altına düşmeyin.

Vallahi 3060 altını benim de gözüm kesmiyor çünkü bu PC'yi toplarken çok emek verdim ve hepsi sağlam parçalar gen 4 tamamen

Merhaba tekrardan, konum olduğu için yenisini açmak istemedim. Belirttiğim özelliklerdeki bilgisayarımı takas etmek istiyorum ve teklif edilen laptoplar hakkında fikrinizi almak istiyorum.

Excalibur G900 i7 10750H - RTX2060 - 32 GB RAM - 1TB SSD

Acer Nitro 5: RTX3060 - 512 SSD - 16 GB RAM - Ryzen 7 5800H

Merhaba tekrardan, konum olduğu için yenisini açmak istemedim. Belirttiğim özelliklerdeki bilgisayarımı takas etmek istiyorum ve teklif edilen laptoplar hakkında fikrinizi almak istiyorum.

Excalibur G900 i7 10750H - RTX2060 - 32 GB RAM - 1TB SSD

Acer Nitro 5: RTX3060 - 512 SSD - 16 GB RAM - Ryzen 7 5800H

Nitro 5 tercih et.

Forumdaki son konulara bakarsanız hocam 2-3 tane üst üste gördüm de ondan sordum.

Panel konusunu diyorsan iddiaları atan arkadaşın konusunu baştan sona oku.

Panel konusunu diyorsan iddiaları atan arkadaşın konusunu baştan sona oku.

Okudum hocam da emin olamadım, aslında benim niyetim Aorus laptop ama takasa pek yanaşmıyorlar üstüne ücret verdiğim halde satsam kendim direkt alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı