Oyuncu laptop önerisi

Bütçe
37000
Selam hocam 3 hafta önce N11 üzerinden Acer Nitro AN515-58-76DU Notebook aldım belirttiğiniz bütçeye sahiptim şu an fazlasıyla memnunum, öncesinde Monster 3050 Ti - i5 11400H kullanıyorum Cyberpunk ve RDR2 oyunlarını oynadım ikisinde de 60 FPS üstü değerler aldım meraka ettiğiniz bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

37 bin lira.

Selam hocam 3 hafta önce N11 üzerinden Acer Nitro AN515-58-76DU Notebook aldım belirttiğiniz bütçeye sahiptim şu an fazlasıyla memnunum, öncesinde Monster 3050 Ti - i5 11400H kullanıyorum Cyberpunk ve RDR2 oyunlarını oynadım ikisinde de 60 FPS üstü değerler aldım meraka ettiğiniz bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin.

Ufakda olsa memnun kalmadığınız durumlar var mıdır hocam?

Ufakda olsa memnun kalmadığınız durumlar var mıdır hocam?

Hocam şöyle söyleyeyim FreeDOS olması ilk başta çok canımı sıktı bir de Windows 11 almam gerekti ekstra 4500 TL lira civarı bir masraf daha oldu onun dışında her şey gayet güzel.

Oyunlardaki FPS - CPU değerlerini daha net görmek isterseniz yardımcı olurum şu an Cyberpunk ve RDR 2 var.

Hocam şöyle söyleyeyim FreeDOS olması ilk başta çok canımı sıktı bir de Windows 11 almam gerekti ekstra 4500 TL lira civarı bir masraf daha oldu onun dışında her şey gayet güzel.

Oyunlardaki FPS - CPU değerlerini daha net görmek isterseniz yardımcı olurum şu an Cyberpunk ve RDR 2 var.

FPS ve genel sıcaklık değerleri nedir?

Hocam internette 100 lirayada key var neden orijinal aldınız ki?

FPS ve genel sıcaklık değerleri nedir?

Hocam internette 100 lirayada key var neden orijinal aldınız ki?

Haklısınız internette var ama ben biraz pimpirikli biriyimdir de 😁
FPS ve genel sıcaklık değerleri konusunda şu an net bir değer veremem ama akşam eve gittiğimde ekran görüntüsü olarak atabilirim YouTube'da de var ama bakmak isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı