Oyuncu mağazası iade kabul ediyor mu?

Kebab01

Hectopat
Daha fazla  
1 gün oldu BenQ XL 2411k monitör aldım ve beğenmedim ürünün ambalajında hiçbir hasar yok ve 5 dk kullanıldı iade alırlar mı?

Yasal olarak zaten almak zorundalar. He tek seferde alirlar mi, bir sey almadim alan da gormedim, bir bildirim de denk gelmedim o yuzden direkt elestiri yapmiyorum ama sanmiyorum TRde hic bir magaza bunu yapmiyor neredeyse, hep kavga gurultu. En kotu tuketici heyetine uzar gibi duruyor surec.

1 gün oldu BenQ XL 2411k monitör aldım ve beğenmedim ürünün ambalajında hiçbir hasar yok ve 5 dk kullanıldı iade alırlar mı?

Biraz kaba bir monitör ve ağır paketi açıldığı için ve tekrar satışa uygun olmadığını düşünüp iade kabul etmeyebilirler tamamen şahsi görüşüm arayıp bilgi almakta fayda var.

Yasal olarak zaten almak zorundalar. He tek seferde alirlar mi, bir şey almadim alan da gormedim, bir bildirim de denk gelmedim o yuzden direkt elestiri yapmiyorum ama sanmiyorum TR'de hiçbir magaza bunu yapmiyor neredeyse, hep kavga gurultu. En kotu tuketici heyetine uzar gibi duruyor surec.

Aynı mağazadan başka bir monitör al dese bile kabul ederim aslında çünkü aldığım monitörde sadece FPS oyunları oynanıyor diğer oyunların oynama kalitesi neredeyse 0 çünkü monitöre dik bakmak lazım.

Biraz kaba bir monitör ve ağır paketi açıldığı için ve tekrar satışa uygun olmadığını düşünüp iade kabul etmeyebilirler tamamen şahsi görüşüm arayıp bilgi almakta fayda var.
olabilir ben tekrar aynı hale getiririm 24 saat geçmedi bayram diye cevap verende yok zamanda geçiyor umarım olur az para değil : )

Aynı mağazadan başka bir monitör al dese bile kabul ederim aslında çünkü aldığım monitörde sadece FPS oyunları oynanıyor diğer oyunların oynama kalitesi neredeyse 0 çünkü monitöre dik bakmak lazım.

Olabilir ben tekrar aynı hale getiririm 24 saat geçmedi bayram diye cevap verende yok zamanda geçiyor umarım olur az para değil: )

2021 Kasım ayında 1600 TL almıştım o siteden aynı monitörü iki gün önce 3K sattım TN panel beğenmedim göz zevkimi bozuyordu :D

2021 Kasım ayında 1600 TL almıştım o siteden aynı monitörü iki gün önce 3K sattım TN panel beğenmedim göz zevkimi bozuyordu :D

Aynı sorun ben Samsung monitörden geçtim çok kötü geldi renkleri orasını geçtim düz panel olduğu için sanırım monitöre dik bakmayınca renkler kararıyor kambur oldum :D

İade ve İptal Prosedürü​

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. oyuncumagazasi.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.

Aynı sorun ben Samsung monitörden geçtim çok kötü geldi renkleri orasını geçtim düz panel olduğu için sanırım monitöre dik bakmayınca renkler kararıyor kambur oldum :D

İade ve İptal Prosedürü​

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. oyuncumagazasi.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.
Şimdi ben monitörü begenmedim iade edememek saçmalık değil mi ? Yoksa ugrasilirsa edilebilir mi

Son düzenleme:

İade ve İptal Prosedürü​

Şimdi ben monitörü begenmedim iade edememek saçmalık değil mi ? Yoksa ugrasilirsa edilebilir mi
Sen sakince konuşarak iade et, eğer almazlarsa tüketici heyetine başvuracağını söyle boşuna onlara zarar olacak. He başvurmakta son çare kalırsa başvur, aylar sonra onlar uğraşsın

Geri
Yukarı