Oyuncu mouse önerisi

mercovalo

Decapat
Daha fazla  
Durumu baştan izah edeyim. Ben Gürcistan'da yaşıyorum, burada Razer veya SteelSeries markalarının sıfır ürünleri yok ve ikinci elleri de pahalı. Mesela Razer DeathAdder V2 Mini ikinci el 130 lari ( 294 TL )
Razer DeathAdder V2 ikinci el 200 lari ( 453 TL )
SteelSeries Rival 3 ikinci el 170 lari ( 385 TL )
Burada tek iyi bir marka olup sıfır ve iyi fiyata satılan mouselar HyperX mouseları:
HyperX PulseFire Core sıfır 100 lari ( 227 TL )
HyperX PulseFire FPS Pro sıfır 135 lari ( 306 TL )
HyperX PulseFire Surge sıfır 160 lari ( 363 TL )
HyperX PulseFire RAID sıfır 190 lari ( 430 )
HyperX PulseFire Dart sıfır 310 lari ( 703 TL )
Ancak şu an Türkiye'de olup bana mouse alabilecek bir arkadaşım var. Yarın BİM'de SteelSeries Rival 3 220 TL ( 97 lari ) gibi bir fiyata satılacak ve eğer istersem arkadaşım alabilir ( eğer ondan önce almazlarsa ). Şimdi sizce, bütün bunlardan en iyi F/P hangisi olur ve aralarından en iyi mouse hangisi ( PulseFire Dart ve RAID'i saymazsak )?

Durumu baştan izah edeyim. Ben Gürcistan'da yaşıyorum, burada Razer veya SteelSeries markalarının sıfır ürünleri yok ve ikinci elleri de pahalı. Mesela Razer DeathAdder V2 mini ikinci el 130lari ( 294 TL )
Razer DeathAdder V2 ikinci el 200lari ( 453 TL )
SteelSeries Rival 3 ikinci el 170lari ( 385 TL )
Burada tek iyi bir marka olup sıfır ve iyi fiyata satılan mouselar HyperX mouseları:
HyperX PulseFire Core sıfır 100lari ( 227 TL )
HyperX PulseFire FPS Pro sıfır 135lari ( 306 TL )
HyperX PulseFire surge sıfır 160lari ( 363 TL )
HyperX PulseFire RAID sıfır 190lari ( 430 )
HyperX PulseFire dart sıfır 310lari ( 703 TL )
Ancak şu an Türkiye'de olup bana mouse alabilecek bir arkadaşım var. Yarın BİM'de SteelSeries Rival 3 220 TL ( 97lari ) gibi bir fiyata satılacak ve eğer istersem arkadaşım alabilir ( eğer ondan önce almazlarsa ). Şimdi sizce, bütün bunlardan en iyi F/P hangisi olur ve aralarından en iyi mouse hangisi ( PulseFire dart ve RAID'i saymazsak )?

Rival 3 iyidir 2.el alabilirsin sıkıntısı yoksa.

E tamam da altta Türkiye'de sıfırını daha ucuza almak mümkün yazdım. Neden daha ucuza sıfırı olmasın ki? Neyse yani size göre en iyi F/P aralarından Rival 3 mü?

Aralarından en güzeli Razer dışında Rival 3'tür sıfırını alabilirseniz rahat edersiniz, kaliteli bir mousedir.

Çorba yapmışsınız ama direkt ikinci el Mouse'ları eleyin, bu bütçede DeathAdder V2 Mini öneririm eliniz küçükse, değilse ROG Impact II alabilirsiniz.

Razer V2 Mini Gürcistan'da yok. Türkiye'den aldırabilirim ama 220 TL'ye Rival 3 mü daha mantıklı 330 TL'ye V2 Mini mi bilemedim. ya da buradan 363 TL'ye PulseFire Surge'mu

Geri
Yukarı