Oyuncu mouse önerisi

Durumu baştan izah edeyim. Ben Gürcistan'da yaşıyorum, burada Razer veya SteelSeries markalarının sıfır ürünleri yok ve ikinci elleri de pahalı. Mesela Razer DeathAdder V2 mini ikinci el 130 lari ( 294 TL )
Razer DeathAdder V2 ikinci el 200 lari ( 453 TL )
SteelSeries Rival 3 ikinci el 170 lari ( 385 TL )
Burada tek iyi bir marka olup sıfır ve iyi fiyata satılan mouselar HyperX mouseları:
HyperX PulseFire Core sıfır 100 lari ( 227 TL )
HyperX PulseFire FPS Pro sıfır 135 lari ( 306 TL )
HyperX PulseFire surge sıfır 160 lari ( 363 TL )
HyperX PulseFire RAID sıfır 190 lari ( 430 )
HyperX PulseFire dart sıfır 310 lari ( 703 TL )
Ancak şu an Türkiye'de olup bana mouse alabilecek bir arkadaşım var. Yarın BİM'de SteelSeries Rival 3 220 TL ( 97 lari ) gibi bir fiyata satılacak ve eğer istersem arkadaşım alabilir ( eğer ondan önce almazlarsa ). Şimdi sizce, bütün bunlardan en iyi F/P hangisi olur ve aralarından en iyi mouse hangisi ( PulseFire dart ve RAID'i saymazsak )?

Dostum veb saba şöyle deyim 2.el mouselara çok güvenme belki adam altındaki sensor jelatinini soydu belki sen aldıktan sonra bozulucakbenim önerim arkadaşın alabilirse BİM'den Rival 3 alsın yoksa git G203 al cok memmunum ya da SteelSeries aerox 3 al cidden cok iyi mouse sensörü Zowie gibi e sporcuların kullandığı sensörlerden daha iyi.

Dostum veb saba şöyle deyim 2.el mouselara çok güvenme belki adam altındaki sensor jelatinini soydu belki sen aldıktan sonra bozulucakbenim önerim arkadaşın alabilirse BİM'den Rival 3 alsın yoksa git G203 al cok memmunum ya da SteelSeries aerox 3 al cidden cok iyi mouse sensörü Zowie gibi e sporcuların kullandığı sensörlerden daha iyi.

Aerox 3 650 TL, bence o fiyata DeathAdder V2 daha mantıklı olur yani çok öneriliyor forumda. G203 ise Gürcistan'da alırsam Rival 3'le aynı fiyata denk gelir. Rival 3 G203'den iyi bence

Geri
Yukarı