Oyuncu odası için dekorasyon önerisi

xzed

Picopat
Daha fazla  
Bir odam var odada 2 kişi kalıyoruz abimle ben benim odamda masam ve yatağım var. Odamızı oyuncu odası tarzı ufak bir şey yapmak istiyoruz bütçeyi anne babamdan alacağım o yüzden onların onaylayacağı şeyler önerirsiniz sevinirim oda şu. Benim masam aşırı küçük ve masamı değiştirmeme izin vermezler. Masama ne yapmalıyım? Fotoğrafları ekliyorum.

Dosya Ekleri

• EB5239AC-0471-4CEF-B6EB-E2DC0C1C5E36.jpeg
    EB5239AC-0471-4CEF-B6EB-E2DC0C1C5E36.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 60
  • AAD7E03F-7727-4142-9F4A-38A265C1CA8B.jpeg
    AAD7E03F-7727-4142-9F4A-38A265C1CA8B.jpeg
    195,1 KB · Görüntüleme: 54
Nerelere ve hangi LED'ler link atar mısın masanın nerelerine.
Masanın üstüne asarsan daha iyi persepektif ve modern durur. Led için Trendyol'a bakabilirsin, yorumlardan alırsın veya bazı kırtasiyeleree satılıyor ama ne kadar iyi bilmiyorum. Masanın üstüne asamazsan yanlarına yapabilirsin çevresine yani, mavi hem uyumlu da olur.

23 yaşında olduğuna inanmamakla beraber böyle bir odan olmaz bence o yaşta. İlk önce orada çocuksu ne varsa kaldır. LED takılabilir. Duvar köşelerine falan. Uzun siyah bir mausped al.

Bir odam var odada 2 kişi kalıyoruz abimle ben benim odamda masam ve yatağım var. Odamızı oyuncu odası tarzı ufak bir şey yapmak istiyoruz bütçeyi anne babamdan alacağım o yüzden onların onaylayacağı şeyler önerirsiniz sevinirim oda şu. Benim masam aşırı küçük ve masamı değiştirmeme izin vermezler. Masama ne yapmalıyım? Fotoğrafları ekliyorum.

Ppler ayni konuyu ben açtım sandim 😂😂😂
LED güzel durur siyah perde masadaki çocuksu şeyler kaldirilabilir.

23 yaşında olduğuna inanmamakla beraber böyle bir odan olmaz bence o yaşta. İlk önce orada çocuksu ne varsa kaldır. LED takılabilir. Duvar köşelerine falan. Uzun siyah bir mausped al.
Yaşı nerede yazıyor, tablo alabilirsiniz veya bir bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı