Oyuncuburada Mağazası güvenli mi?

Daha fazla  
Merhabalar. Gamepower Saber almak istiyorum. Trendyol'da gördüğüm fiyat 400 TL idi. Akakçe'de en ucuz olarak 354 TL gösteriyor. Mağazası ise Oyuncuburada. İçimi kuşkulandırdığı söyleyebilirim. Buradan mı yoksa Trendyol'dan mı almalıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-26_143302.png
    resim_2021-01-26_143302.png
    196,5 KB · Görüntüleme: 57
Merhabalar. Gamepower Saber almak istiyorum. Trendyol'da gördüğüm fiyat 400 TL idi. Akakçe'de en ucuz olarak 354 TL gösteriyor. Mağazası ise Oyuncuburada. İçimi kuşkulandırdığı söyleyebilirim. Buradan mı yoksa Trendyol'dan mı almalıyım?
400 TL'ye Monster Pusat K3 Pro alabilirsin. Veyahut Redragon K552 (320 TL) de iyidir. Fakat bilek desteği ve full rgb istiyorsan Monster tercih et. Red switch ikiside.

Dediğiniz klavyeye baktım. Fakat mavi Switch kullanıcısıyım. Klavye gerçekten güzel ve parasına göre oldukça uygun. Lakin dediğim gibi mavi Switch tercih ediyorum.

Yanlış bilmiyorsam Monster kırmızı Switch'e yeni geçti. Satılan çoğu yerde hala mavi bulunmakta, ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz. Tabi yine sizin tercihiniz F/P olarak en iyi klavyelerden biri.

Önerileriniz için teşekkürler. Düşündüm ve Monster'i almaya karar verdim. Kırmızı Switch pek tercihim değil fakat dediğiniz gibi malzeme kalitesine göre fiyatı uygun bir klavye. Yeniden teşekkür ederim. Konu kilit.
Güncel: Klavye elime ulaştı. Gerçekten memnun kaldım. Gamepower Saber yerine bunu aldığım için mutluyum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı