Oyuncustore güvenilir mi?

God134

Centipat
Daha fazla  
Sitede oyunlar ucuz fiyatlara satılıyor. İstediğin 3 oyun 90-120-160 TL gibi paketler var. Bu ve benzeri sitelerden oyun alanlar oldu mu? Ömür boyu erisim vaat ediyorlar guvenilir mi? Bir de GameSatış var orada fiyat daha ucuz ve 3 oyun 50 TL. 4-5 oyun almayi düşünüyorum ama güvenemiyorum.

Sitede oyunlar ucuz fiyatlara satılıyor. İstediğin 3 oyun 90-120-160 TL gibi paketler var. Bu ve benzeri sitelerden oyun alanlar oldu mu? Ömür boyu erisim vaat ediyorlar guvenilir mi? Bir de GameSatış var orada fiyat daha ucuz ve 3 oyun 50 TL. 4-5 oyun almayi düşünüyorum ama güvenemiyorum.

Oyuncu Store'den key aldım bir key aldım 5 liraya oyun 200 liraydı şu an oyun 2000 TL oldu gayet güvenilir hesap satın almadım fakat sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Buradaki mantığı anlatayım sana neden ucuz olduğunuda söyleyeyim. Burada aldığın şey oyun değil steam hesabı, ve bu hesabı 10-15 kişiye satıyolar siz 10-15 kişi çevrimdışı şekilde oyunu oynuyorsunuz.

Sana oyun satmıyor oyun hesabını kullanma hakkını veriyorlar. Ömür boyu garanti falanda yalan yarın siteyi kapatsalar ne yapabileceksin ? Ya da 2-3 ay kullandığın hesabı elinden aldıklarında "kardeşim 3 ay kullanmışsın sen bir şey yapmışsındır" deseler ne yapabileceksin ? Hiçbir şey. Bu tür çakallara para vereceğinize ya para biriktirip oyunu resmi kaynaklardan satın alın pahalı geliyorsa da korsan kaynaklara yönelin.

Sana oyun satmıyor oyun hesabını kullanma hakkını veriyorlar. Ömür boyu garanti falanda yalan yarın siteyi kapatsalar ne yapabileceksin ? Ya da 2-3 ay kullandığın hesabı elinden aldıklarında "kardeşim 3 ay kullanmışsın sen bir şey yapmışsındır" deseler ne yapabileceksin ? Hiçbir şey. Bu tür çakallara para vereceğinize ya para biriktirip oyunu resmi kaynaklardan satın alın pahalı geliyorsa da korsan kaynaklara yönelin.
Oyunlar pahalı geliyor bildiginiz kaynakları paylaşır mısınız

Bir de gamesatis ile ilgili bir seyler diyecek olan yok mu. Özellikle bu sitelerden alışveriş yapmış olanlar varsa anlatsın deneyimlerini.

Maalesef korsan kaynakların linkini vermem yasak ama fit girl isimli ablamızın güzel çalışmaları var diye duydum...

Dodı-repack de duydum hocam ben o da iyi diyorlar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı