Oyuncustore güvenilir mi?

alperenht

Decapat
Daha fazla  
Oyuncustore net diye bir sitede 99 TL'ye Mortal Kombat 1 satıldığını gördüm. Ama Steam hesabı olarak satılıyormuş ve sadece offline oynanıyormuş. Hesap güvenilir falan diyor ama siteden alışveriş yapan var mı? Bu tür hesap satın alan harbiden güvenilir mi? Alınır mı? MK1?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hesabı yüzlerce kişiye satıyorlar evet hesaba bir şey olursa yenisini verebilirler ama vermeye de bilirler kanuni olarak hiçbir hakkınız yok. Ayrıca online oynayamıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşımlı hesaptır büyük ihtimalle daha ucuza satan yerler var oralardan alabilirsiniz.

Aynı hesabı yüzlerce kişiye satıyorlar evet hesaba bir şey olursa yenisini verebilirler ama vermeye debilirler kanuni olarak hiçbir hakkınız yok. Ayrıca Online oynayamıyorsunuz. Ben olsam bu asalaklara para vereceğime beklerdim oyun cracklenince korsan yüklerdim, param da cebimde kalırdı.

Birkaç kere alışveriş yapmıştım. Sıkıntı olmadı.

GameSatış'da bir mağazadan 50 TL'ye buldum aynı mantıkta mağaza yorumları da bayağı iyi. Aktif bir mağaza steambazaar diye oradan alınır mı? Peki?

GameSatış'da bir mağazadan 50 TL'ye buldum aynı mantıkta mağaza yorumları da bayağı iyi. Aktif bir mağaza steambazaar diye oradan alınır mı? Peki?
Dediğim gibi risk size ait. Yaptıkları yasal bir iş değil. 2 yıl kimseyi dolandırmazlar sonra dolandırmaya başladıkları gün size denk gelir.

Dediğim gibi risk size ait. Yaptıkları yasal bir iş değil. 2 yıl kimseyi dolandırmazlar sonra dolandırmaya başladıkları gün size denk gelir.

Oyun çok pahalı üstüne crack de yok çıkmaz da çok zor. En mantıklısı böyle geldi bana 50 TL yansa da çok bir şey olmaz gibi.

Oyun çok pahalı üstüne crack de yok çıkmaz da çok zor. En mantıklısı böyle geldi bana 50 TL yansa da çok bir şey olmaz gibi.

Diğer Mortal Kombat oyunlarına nasıl çıktıysa buna da çıkar. Özellikle oyunlar çıktıktan belirli bir süre sonra Denuvo desteği kalkınca direkt kırılıyor oyunlar. Bu oyun eylül'de çıktığına göre en geç önümüzdeki eylül ayına kırılır. Tabii karar sizin, 50 TL verip 1-2 günde ana senaryoyu bitirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı