"Oyuncustore" güvenilir mi?

ersoyburak

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuncu Store'den 2 tane avantaj paketi almak istiyorum. 70 vs 130 TL'lik güvenilir mi, aldıktan sonra nasıl teslim ediliyor ve herhangi bir sorun olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iyi sosyalleşmeler.

Arkadaşlar oyuncu Store'den 2 tane avantaj paketi almak istiyorum. 70 vs 130 TL'lik güvenilir mi, aldıktan sonra nasıl teslim ediliyor ve herhangi bir sorun olur mu? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iyi sosyalleşmeler.
ben sınırsız xbox hesap almıştım aktif etmedim henüz ama hesap geldi yani kartından extra para falan çekmiyorlar o konuda sıkıntı etme

Sercan Kayadelen'e ait olan bu site, 2019 yılında faaliyete geçmiş ve 2020 yılında vergisini ödemiştir. Ancak, 2019 ve 2021 vergi beyannameleri henüz yapılmamıştır. e-Devlet üzerinden yapılan sorgulamada vergi levhasının kayıtlarda bulunduğu görülmüştür. Ayrıca, farklı forumlarda siteye dair güvenilir olduğunu iddia eden yorumlar mevcuttur. Sitenin güvenilir olduğunu düşünüyorum gene de alışverişlerinizi sanal kartla yapmanız daha faydalı olacaktır.

Screenshot_2024-02-26-18-33-09-04_b82b28fc14ae6ec270dfa3ba6c255aba.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı