Oyuncustore'dan alışveriş yapan var mı?

Offline şekilde oynanıyor diye biliyorum. Hikaye oyunu oynayacaksanız alın ama her an elinizde patlayabilir.

Arkadaşlar Allah rızası için alanlar yorum yapsın.Aldım kullanıyorum kardeşim veya aldım elimde patladi bikaç aya gibi yorumlara ihtiyacim var.Kabaca bende degerlendirebiliyorum 400 tllik oyunu 40 liraya vermenin sakincalarini.Ama bu isi saglam eden siteler varmış.yani patlasada arkasinda duran yenileyen.Bu site bunlardanmı bunu merak ediyorum bizzat alanlardan .. yorumlariniza bir şey katmaya calışmanızdan ayrica müteşekkirim

Almayın çok pahalı ve hesapları patlar. Offline hesap zaten. Bir de çalıntıysa sürekli patlar hesap. Alacaksanız GameSatış gibi sitelerden alın. Kendi hesapları 3 oyun 25 lira. Dediğim gibi offline oynayabiliyorsunuz sadece.

Almayın çok pahalı ve hesapları patlar. Offline hesap zaten. Bir de çalıntıysa sürekli patlar hesap. Alacaksanız GameSatış gibi sitelerden alın. Kendi hesapları 3 oyun 25 lira. Dediğim gibi offline oynayabiliyorsunuz sadece.
gamesatış sitesindeki ürünler farklı satıcı başlıklarında gözüküyor.Yeniyim bu işlerde yanlış anladıysam lütfen düzeltin siteye girince oyunların birden farklı satıcılar tarafından satıldıgını görüyorum.Bu kendi oyunu mu demek oluyor güvenilirmi oluyor ?
online ofline derdim yok aaa oyunlarda bana god of war devil may cry 5 marvel avengers gbi oyunlar lazım online olmasada olur sadece güven istiyorum

GameSatış sitesindeki ürünler farklı satıcı başlıklarında gözüküyor. Yeniyim bu işlerde yanlış anladıysam lütfen düzeltin siteye girince oyunların birden farklı satıcılar tarafından satıldıgını görüyorum. Bu kendi oyunu mu demek oluyor güvenilir mi oluyor?
Online ofline derdim yok AAA oyunlarda bana God of War Devil May Cry 5 Marvel Avengers gbi oyunlar lazım Online olmasa da olur sadece güven istiyorum.

Farklı ilanlar vardır orada üye olan kişiler satar. Satış sayısına ve yorumlara bakın önce. Sonra satıcıya yazın merak ettiğiniz soruları. Aklınıza yatarsa alırsınız. Sorun çıkarsa desteğe yazarsınız. Yorumları iyi ve satış sayısı yüksek kişilerden almayı öncelik edinin.

12 aylık Xbox Game Pass ve planet zoo hesabı almıştım hiçbir sorun çıkmadı destek yardımcı oluyor güvenilir.

Geri
Yukarı