Oyunda Alt+Tab atınca FPS artıyor

rodya1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cidden saçma bir durum Payday oynarken 20 FPS alıyorum 10 saniye kadar Alt+Tab da bekliyorum 10 saniye FPS 60 oluyor anlayamadım gitti nasıl bir sorun bu her oyunda aynı kasmayan oyunlarda da aynı artık kasmaya başladı ama Alt Tab atınca artıyor FPS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cidden saçma bir durum Payday oynarken 20 FPS alıyorum 10 saniye kadar Alt+Tab da bekliyorum 10 saniye FPS 60 oluyor anlayamadım gitti nasıl bir sorun bu her oyunda aynı kasmayan oyunlarda da aynı artık kasmaya başladı ama Alt Tab atınca artıyor FPS.
Bende bu durum sadece Epic den indirdiğim GTA da olmuştu. PC nin sistemi yeterli olmasına rağmen oyuna ilk girdiğimde fps ilginç bir şekilde düşük oluyordu. alt+tab yapıp ana ekrana geçip tekrar oyuna girdiğimde düzeliyordu. Sonradan da düzeldi tuhaf bir şekilde 😄

Hocam, ne ilginç sorun ya bu Alt Tab atınca FPS mi artarmış? Neyse bu sizin yararınıza değil mi? Bedava FPS işte ekran kartı devri sona erdi. :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı