Oyunda çözünürlüğü düşürünce monitörün görüntüsü gidiyor

Mert İleri

Femtopat
Selam yeni bir bilgisayar topladım. Driver'lar falan her şey güncel fakat CS'ye girdiğim zaman 4:3 ve 1280X1024 tam ekran oynuyorum. Bu ayarları yapınca monitörden bir ses çıktı ve ekran sürekli gidip gelmeye başladı. Oyunu tam ekran pencereli 1920X1080 yapınca düzeliyor fakat bu sefer de oynayamıyorum ve tam ekran pencereli de çözünürlük değişmiyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Yeni PC topladım fakat tüm hevesim kaçtı.
Sistem bilgileri:
ASUS Dual RX580 8 GB
İşlemci Ryzen 3 3300X
RAM 8x2 3000 MHz 16 GB RAM
Anakart Gigabyte B450M H

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel Grafik ayarları ile nasıl düzeldiğini biliyorum fakat sizin sistemde nasıl düzeltiriz onun hakkında bir fikrim yok.
Ekran kartınızın ayarlarında tam ekrana ölçeklendir diye bir seçenek varsa onu işaretleyin. Sorun o şekilde çözülebilir.

İntel Grafik ayarları ile nasıl düzeldiğini biliyorum fakat sizin sistemde nasıl düzeltiriz onun hakkında bir fikrim yok.
Ekran kartınızın ayarlarında tam ekrana ölçeklendir diye bir seçenek varsa onu işaretleyin. Sorun o şekilde çözülebilir.
Var dostum, fakat denedim olmuyor.
Ekranda siyah boşluklar mı oluyor?
Yok hocam.Ekrana görüntü gidip geliyor.Yırtılma tarzı, ama mesela csgo logosundan bi 8 tane falan olup gidip geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı