Oyunda demir 2 olmanın sinirliliği

Karşı takım hep iyi oluyor bana gelen adamlar Low kaybediyom ha bire ne yapmalıyım da silvera ya da golda çıkarım acaba.
Demirden çıkamamak için ya ayağınla oynaman lazım ya da gözler kapalı.. Şaka bir yana her maç 10 adam vursan çıkarsın demirden en kötü ihtimal oyun arkadaşı ara bronz 3 olsun o bile rahat çıkarır seni.

Takımlar 5 kişiden oluşuyor toplam 10 kişi var senin takımına tanımadığın 4 kişi rakibe 5 kişi geliyor. Eğer kazandığından çok kaybediyorsan genel anlamda takımın kötü olduğu için değil sen kötü olduğun için kaybediyorsundur. Takımını suçlamak yerine oyununu geliştirmeye, toksik olmamaya, trollememeye çalış.

Takımlar 5 kişiden oluşuyor toplam 10 kişi var senin takımına tanımadığın 4 kişi rakibe 5 kişi geliyor. Eğer kazandığından çok kaybediyorsan genel anlamda takımın kötü olduğu için değil sen kötü olduğun için kaybediyorsundur. Takımını suçlamak yerine oyununu geliştirmeye, toksik olmamaya, trollememeye çalış.

Şimdi demir 1'e düştüm CS:GO Valorant gibi FPS oyunlarını beceremiyorum bırakmalı mıyım?

Demirden çıkamamak için ya ayağınla oynaman lazım ya da gözler kapalı. Şaka bir yana her maç 10 adam vursan çıkarsın demirden en kötü ihtimal oyun arkadaşı ara bronz 3 olsun o bile rahat çıkarır seni.

Ben oynayamıyorum onu keşfettim oyunu bırakacağım

Şimdi demir 1'e düştüm CS:GO Valorant gibi FPS oyunlarını beceremiyorum bırakmalı mıyım?

Ben oynayamıyorum onu keşfettim oyunu bırakacağım
Derecelide oynamayın o zaman. Tam gaz, spike hücum gibi modlar çok zevkli olacaktır sizin için. Ancak tavsiyem çocukların çok olabileceği zamanlarda girmeyin.

Herkes en yüksek lige çıkacak diye bir şey yok herkes bir ligde sıkışıp kalır. Eğer oynarken eğleniyorsanız önemli olan o.

En yüksek lige çıkmayı istemiyorum Silver olmak istiyorum o elodada smurfler dolu

Derecelide oynamayın o zaman. Tam gaz, spike hücum gibi modlar çok zevkli olacaktır sizin için. Ancak tavsiyem çocukların çok olabileceği zamanlarda girmeyin.

Derecesiz girince de boşa girmiş gibi oluyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı