Oyunda hırsızlık yapmak günah mı?

Hocam sunuculara girenler zaten griefingi göze alarak gelişirler. Ama günah mı bilmem.

İnsanların huzurunu bozarak eğlenmişsiniz, tamamen trollemeye çalışmışsınız. Eğer bunu çok küçükken yaptıysanız sorun yok, eğer öyle değilse sadece dini açıdan hesabını verirsiniz.
Sadece dini açıdan da değil, umarım güzel bir ban yersiniz.

Çoktan unutulmuştur bile. Abartılı bir hırsızlık değil.

Ama öyle böyle değil, hayal edemezsin. Çantalarla elmas çalıyorduk, anlatamam sana burada. Aşırı fazla item çalıyorduk. Bir sürü elitra falan. X ray açmıştık, sonra onu da yapmaya üşendik. Full hırsızlıktı amacımız. Sunucunun kralı olmuştuk. İnsanlar bizim yüzümüzden oyunu bıraktı fakat bazı fakirlere çaldığımız çantalardaki elmasları veriyordum. Çanta dediğim de shulker box yani. Düşünün, 50-60 tane shulker in içi Full elmas.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum karşındaki adam çalınmaya müsaade edildiğini bilerek oynuyor. Yani bu oyunun temasında varsa neden günah olsun?

Oyun bu, sıkıntı yapmayın. Abartılı bir şey yapmamışsınız. Kaç sene öncedir, kim bilir.

Olmaz. Eğer oyun imkan veriyorsa demek ki izin vermişler. O yüzden günah sayılacağını düşünmüyorum.

Sırat köprüsünden geçerken o çaldığınız şeyler önünüze engel olarak çıkacak. Nasıl geçeceksin şimdiden düşünmeye başla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…