Oyunda hırsızlık yapmak günah mı?

Zamanında ben ve arkadaşlarım Minecraft'ta bir sunucuda çok fazla item çalıyorduk. Her yeri patlatıyorduk. Meydanı falan bombalıyorduk. Bir de uçakla uçak falan yapmıştık. Yani kısaca, hırsızdık. Ahirette bunun hesabını verir miyiz? Bir de bazılarının itemlerini geri veriyorlardı, bazılarınınki geri verilmiyordu. Cidden merakımdan soruyorum.
Hocam sunuculara girenler zaten griefingi göze alarak gelişirler. Ama günah mı bilmem.

İnsanların huzurunu bozarak eğlenmişsiniz, tamamen trollemeye çalışmışsınız. Eğer bunu çok küçükken yaptıysanız sorun yok, eğer öyle değilse sadece dini açıdan hesabını verirsiniz.
Sadece dini açıdan da değil, umarım güzel bir ban yersiniz.

Çoktan unutulmuştur bile. Abartılı bir hırsızlık değil.

Ama öyle böyle değil, hayal edemezsin. Çantalarla elmas çalıyorduk, anlatamam sana burada. Aşırı fazla item çalıyorduk. Bir sürü elitra falan. X ray açmıştık, sonra onu da yapmaya üşendik. Full hırsızlıktı amacımız. Sunucunun kralı olmuştuk. İnsanlar bizim yüzümüzden oyunu bıraktı fakat bazı fakirlere çaldığımız çantalardaki elmasları veriyordum. Çanta dediğim de shulker box yani. Düşünün, 50-60 tane shulker in içi Full elmas.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum karşındaki adam çalınmaya müsaade edildiğini bilerek oynuyor. Yani bu oyunun temasında varsa neden günah olsun?

Ama öyle böyle değil, hayal edemezsin. Çantalarla elmas çalıyorduk, anlatamam sana burada. Aşırı fazla item çalıyorduk. Bir sürü elitra falan. X ray açmıştık, sonra onu da yapmaya üşendik. Full hırsızlıktı amacımız. Sunucunun kralı olmuştuk. İnsanlar bizim yüzümüzden oyunu bıraktı fakat bazı fakirlere çaldığımız çantalardaki elmasları veriyordum. Çanta dediğim de shulker box yani. Düşünün, 50-60 tane shulker in içi Full elmas.

Oyun bu, sıkıntı yapmayın. Abartılı bir şey yapmamışsınız. Kaç sene öncedir, kim bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı