Oyunda Kasadan Ses Geliyor

Bende de aynı sorun mevcut, fakat PSU'dan gelen ses çok az, rahatsız olmuyorum.

PSU'dan gelen sesin sebebi oyun oynarken PC'nin güce ihtiyacı olması ve adaptörün ısındıkça fanın daha hızlı dönmesinden olabilir. Bir şey olmaz, fanı temizlersen o sesi almayacağını düşünüyorum hocam.
Bende guç kaynagımı yolladım 1 2 gafta sonra o yeni gelen guc kaynagıda ses cıkarmaya basladı. Bu tam olarak neden oluyor neden ses gelıyor oyunlarda.

Yine ses geliyorsa anakart ile alakalı olabilir, anakartta elektrik birikmesi olabilir veya arkadaşların dediği gibi olabilir. Benim önerim, fişten çekip 1-2 dakika güç düğmesine basın veya basılı tutun hocam.

Birisi cevaplayabilir mi eskiden hiç olmuyordu ama GTA V'ye giriyorum çok fazla ses geliyor fanlardan muhtemelen oyundayken ayarları en düşüğe alıyorum ses biraz artıyor oyunu küçültüp alta koyuyorum ses yok sistem NVIDIA GeForce 670 AMP Edition i5 4670K Cooler Master CM T400i soğutucu var. Core Temp'e giriyorum çekirdek 0 40'ın altına düşmüyor bütün çekirdekler öyle oyunda değilken bile 40 altına düşmüyor kasasın içindeki sıcaklık göstergesine bakiyorum ao veya ro yazıyor korkuyorum kasa patlar bir şey olur diye de normal mi?

Birisi cevaplayabilir mi eskiden hiç olmuyordu ama GTA V'ye giriyorum çok fazla ses geliyor fanlardan muhtemelen oyundayken ayarları en düşüğe alıyorum ses biraz artıyor oyunu küçültüp alta koyuyorum ses yok sistem NVIDIA GeForce 670 AMP Edition i5 4670K Cooler Master CM T400i soğutucu var. Core Temp'e giriyorum çekirdek 0 40'ın altına düşmüyor bütün çekirdekler öyle oyunda değilken bile 40 altına düşmüyor kasasın içindeki sıcaklık göstergesine bakiyorum ao veya ro yazıyor korkuyorum kasa patlar bir şey olur diye de normal mi?
hocam aynı sorun bende var dereceler 70 masaüstünde ses yok oyuna giriyom ses dızzt diye ses geliyo nedeni nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı