Oyunda ''Machine Chech Expection'' mavi ekran hatası

Achtung

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 yıldır bu sorunu Monster Abra A5 V5.2 laptopu ile yaşamaktayım. CPU değerlerine baktığım zaman CS:GO oynarken yaklaşık 90 ila 98 derece arasında gidip geliyor. RAM kontrol ettim bir sorun çıkmadı. Bunun dışında temiz Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 kurulumu yapıp denedim yine bir sonuç alamadım. Geçen gün de BIOS ayarlarını default yapıp öyle temiz bir Windows kurulumu yaptım.

Kısaca laptop özelliklerimi yazıyım.
Ve bu özellikler dışında GTX 960M 4 GB ekran kartı ve 8 GB RAM bulunmakta. Şimdiden teşekkürler.

sistem.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi en kısa zamanda çekip paylaşacağım Murat Bey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Murat Bey izleyip sorunu bildirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google da açık 5 sekme ve cpu değerleri böyle olması gereken değerlerden çok fazla doğru mu .Murat Bey ?
cpu değerleri.png

Termal macun değiştirdim ve fan temizliğini yaptıktan sonra mavi ekran veya herhangi bir fps düşüşüne uğramadım sorun galiba fazla ısınmasından kaynaklanıyordu yani cpu

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı