Oyunda sağ alt kısımlara tıklayınca Alt Tab'a atıyor

zArteTR

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 13700H TİGERLACE CORE NVİDİA RTX 4050 2X8 16 GB RAM 2X 512 GB M2 SSD (MONSTER ABRA A5 V20.3)
5 gün önce laptopuma fotmat atmıştım fakat şu an şöyle bir sıkıntı yaşıyorum CS:GO veya bir oyuna girince sağ alta herhangi bir yere tıkladığımda bilgisayar Alt Tab atıyor. Nedeni nedir nasıl çözebilirim?

5 gün önce laptopuma fotmat atmıştım fakat şu an şöyle bir sıkıntı yaşıyorum CS:GO veya bir oyuna girince sağ alta herhangi bir yere tıkladığımda bilgisayar Alt Tab atıyor. Nedeni nedir nasıl çözebilirim?
Tam ekran modunda olmayabilir oyuna girince Alt + Enter tuşlarına basın eğer oyun ekranı küçülürse tekrardan Alt + Enter yapun sorununuz çözülür ama bu işlemden sonra çözünürlüğünüz değişebilir ayarlardan TAM EKRAN modunda olup olmadığını kontrol ederken çözünürlüğünüzü ayarlarsınız.

Tam ekran modunda olmayabilir oyuna girince Alt + Enter tuşlarına basın eğer oyun ekranı küçülürse tekrardan Alt + Enter yapun sorununuz çözülür ama bu işlemden sonra çözünürlüğünüz değişebilir ayarlardan TAM EKRAN modunda olup olmadığını kontrol ederken çözünürlüğünüzü ayarlarsınız.
Ama bütün oyunlar tam ekran arkadaşımda olmuş bi kaç defa bidaha olmamış nasıl yapıcam yani zaten 10 yaşında laptop
Ayarlardan bi yerden yapabilime şansımız varsa söylermisin lütfen aşırı sinir bir durum zulada maç girip çıktım düzelmedi ama cs go da düzeldi bi yardımcı ol lütfen 😔
Alt +enter yaptım fakat ekran küçülmedi ne gibi bi sıkıntı olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı