Çözüldü Oyunda sohbet için oyuncu kulaklığı şart mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

McTavishQR

Centipat
Arkadaşlar CS:GO, PUBG, Warzone gibi oyunlarda konuşmak için oyuncu kulaklığı şart mı yoksa normal Mic'li kulak içi kulaklıklarla da oluyor mu? Oluyorsa nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar CS:GO, PUBG, Warzone gibi oyunlarda konuşmak için oyuncu kulaklığı şart mı yoksa normal Mic'li kulak içi kulaklıklarla da oluyor mu? Oluyorsa nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarında mikrofon ve hoparlör için iki ayrı giriş varsa yine iki ayrı girişe sahip bir oyuncu kulaklığı gerekir. Kulak içi kulaklık kullanman için mikrofon ve ses girişlerinin tek girişte olması ya da bu iki girişi birleştiren bir aparata ihtiyacın var.
Hayır. Ben telefon kulaklığı kullanıyorum yıllardır. Oyuncu kulaklığı denen bir kulaklığım kenarda duruyor. Daha kaliteli olsa da daha rahat değil.
Bilgisayarında mikrofon varsa direkt kulaklık kısmına tak. Mikrofon yoksa Şöyle bir arkadaş ile ayır. Sanmıyorum ama bazı bilgisayarlarda zaten birleşik oluyor. Direkt de takabilirsin o durumda.

Bim'den 100Tl kulaklık aldım ve telefon mikrofonumu kullanıyorum ayrıca adamların nereden geldiğini şaşılası bir şekilde anlıyorum.

Yıllarca telefon kulaklığı ile oynadım sonra gittim 150 TL'ye mikrofonlu kulaklık aldım her ikiside stereo ses veriyor bir fark yok. Bir tek mikrofonu daha iyi. Birde sesi fazla açarsam hoparlör gibi kullanıyorum sesi yüksek tek avantajı bu. Normal kulaklık ile devam edin paranız cebinizde kalsın.

Bilgisayarında mikrofon ve hoparlör için iki ayrı giriş varsa yine iki ayrı girişe sahip bir oyuncu kulaklığı gerekir. Kulak içi kulaklık kullanman için mikrofon ve ses girişlerinin tek girişte olması ya da bu iki girişi birleştiren bir aparata ihtiyacın var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı