Laptop RAM yükselttikten sonra cızırtı

Rabia.12

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün akşam kuzenim laptop RAM'i yükseltti. Bugün ilk açtığımda böyle sinek cızırtısı gibi bir şey oldu sonra geçti normal mi?

Bataryayi ve laptopun guc kablosunu sokun 1-2 dakika bekleyin, zannetmiyorum ama statik elektriklenmeden olabilir. Tam sikilmamis vidadan olabilir. Olabilir de olabilir.

Bataryayi ve laptopun guc kablosunu sokun 1-2 dakika bekleyin, zannetmiyorum ama statik elektriklenmeden olabilir. Tam sikilmamis vidadan olabilir. Olabilir de olabilir.

Geçti zaten 1 dakika kadar öyle ses geldi sonra gitti ses. Tekrar olmaz umarım herhangi bir sorun çıkmadı tuşlarımı da tek tek denedim. Bilgin için teşekkür ederim.

Fanlar sürekli çalışmaz. Fan çalıştığı zaman ses geliyorsa yüksek ihtimalle değilim gibi bir şey olabilir. Zor bir şey değil yapan kişiye durumu bildirin tekrar açıp kontrol edebilir.

Fanlar sürekli çalışmaz. Fan çalıştığı zaman ses geliyorsa yüksek ihtimalle değilim gibi bir şey olabilir. Zor bir şey değil yapan kişiye durumu bildirin tekrar açıp kontrol edebilir.

Kuzenim yaptı. Yetkili servis çok pahalıya geliyordu. 750TL servis ücreti ve 3-4K da 8 GB RAM takılması ve laptop sıfırlaması dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı