Oyunda tanıştığım kişi hacker çıktı

download-17.png

Roblox oynarken bir kişiyle tanıştım. Discord'a geçtik. 11 yaşında olduğunu söyledi. Seside garipti zaten anlamıştım ses programı kullanıyordu. Sonra oyunda hile açacağını söyledi ardından da hacker olduğunu söyledi ve benim IP adresini gönderdi. Kontrol ettim doğruydu. Ve zaten sonra gerçek sesi ile konştu. Hemen sonra Discord'dan arkadaşlıktan attım. PC'ye format attım. Yine de bir şey olur mu? Çok tedirgin oldum.
Hiçbir şey bilmeyen cahilin birisi o. Açmış youtubedan "Nasıl heçkır olunur" videolarını izlemiş seni trollüyor. IP adresini alsa da bir şey yapamaz o aptal. Hackerların işi gücü yok Roblox oynuyor zaten. Modemi kapat aç IP değişir ve kurtulursun.
Edit:Gerçek sesinden anladığım kadarıyla 20 yaşlarında fln
Yalnız bu arada link dosya v.b atmadı direk buldu IP adresimi
Önceden TS3 programında hatırlıyorum. Adamın üstüne sağ tık yaparak bile IP adresini görebiliyorduk. IP adresim gitti ay yandım bittim demene gerek yok. Bir şey olmaz.

Roblox oynarken bir kişiyle tanıştım. Discord'a geçtik. 11 yaşında olduğunu söyledi. Seside garipti zaten anlamıştım ses programı kullanıyordu. Sonra oyunda hile açacağını söyledi ardından da hacker olduğunu söyledi ve benim IP adresini gönderdi. Kontrol ettim doğruydu. Ve zaten sonra gerçek sesi ile konştu. Hemen sonra Discord'dan arkadaşlıktan attım. PC'ye format attım. Yine de bir şey olur mu? Çok tedirgin oldum.
Roblox, CSGO gibi oyunlarda IP Adresi bulmak çok kolaydır. :D Bence sizi sadece kandırmış :)))))

Roblox, CSGO gibi oyunlarda IP Adresi bulmak çok kolaydır. :D Bence sizi sadece kandırmış :)))))
Olabilir:D
Seni güzel kandırmış dostum, 11 yaşında hacker ve roblox oynuyor? Gerçekten güzel kandırmış. Bu yöntemi çoğu kişi bilir, internette bir site var sana link hazırlıyor sen o linke girince IP adresin, ilin ve modem adın çıkıyor o kadar. Korkma, modeme reset at geçer.
Link atarak İP almayı biliyorum o yüzden basmam ki zaten link atmadı. Ve düzgün okursanız 11 yaşında olmadığını anlarsınız.

Son düzenleme:
Hacker olmak öyle kolay bir şey olsaydi su an ortalik hacker kayniyor olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çocukla tanismis olabilirsin belki.

Haykır olasım geldi😀😄

Geri
Yukarı