Oyundaki konuşma sesleri gelmiyor

Eralp12

Femtopat
Daha fazla  
Oyundaki konuşma sesleri gelmiyor bu sorun daha yeni oldu. Realtek High Definition Audio bu güncel değil gözüküyor Driver Booster indirip oradan baktım. Realtek High Definition Audio bu sürücüyü ben nereden indireceğim birisi yardımcı olabilir mi?

Olmadı Assasin's Creed Revalations oyununda sesler geliyor, sadece diyalog konuşma sesleri gelmiyor bir çözüm bilen varmı acaba?

Olmadı Assasin's Creed Revalations oyununda sesler geliyor, sadece diyalog konuşma sesleri gelmiyor bir çözüm bilen varmı acaba?
Dostum oyun ile ilgiliyse yazılımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum, yüksek ihtimal oyunun ile kaynaklı olabilir, crackli mi oynuyorsun?

Dostum oyun ile ilgiliyse yazılımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum, yüksek ihtimal oyunun ile kaynaklı olabilir, crackli mi oynuyorsun?
Oyunum crackli ama onunla ilgili olduğunu sanmıyorum.Bu arada eğer oynamadıysanız Assasin's creed serisini oynamanızı tavsiye ederim,ben 0'dan pc kurduktan sonra hemen hemen bütün oyunları oynadım ve Assasin!s crred benim en çok beğendiğim oyun oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı