Oyundan çıktıktan sonra mavi ekran

İşletim sistemi
Windows 10

HKNYLDZ

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarda oyun oynarken hiçbir problem olmayıp oyundan çıktıktan bir süre sonra ya da Chrome'da video falan izlemeye başladığım anda bilgisayar hemen mavi ekran veriyor. Önceden bir konu daha açmıştım orada ki hocam sağ olsun BIOS ve chipset güncellemesi yapmamı söylemişti ve yaptığımda bilgisayar biraz kendini toparlamıştı ama şu an aynı sorun yine devam etmekte yardımlarınızı bekliyorum.

minidump

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan uygulayıp, sonuçlara ek olarak Health sekmelerini paylaşır mısınız?

Minidump paylaşın.

Umarım doğru yapmışımdır hocam istedikleriniz ektedir.

HD Tune PRO Detayları
Disk sonuçları temiz gözüküyor. Memtest86 ile X.M.P kapalı olacak şekilde Bellek testi gerçekleştirip sonuçları paylaşır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şüphelendiğim iki şey de temiz çıktı. Bu saatten sonra aklıma pek bir şey gelmiyor açıkçası. Aşağıdaki rehberleri uygulayıp bir süre sistemi test edin. Tekrar mavi ekran alırsanız yeni dökümleri paylaşın.

Gösterdiğiniz rehberlerdeki uygulamaların hepsini daha önce de denedim ve bir sonuç alamadım hocam. Ekran kartından şüpheleniyorum bildiğiniz herhangi bir test programı ekran kartı için varsa söyleyebilir misiniz?

Geri
Yukarı