Oyundan masaüstüne dönülmüyor

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Windows 10 64 Bit güncel

Epic Games'ten Metro 2033, last light Steam'den Sniper ghost Warrior 2 indirdim hiçbirinden masaüstüne dönemiyorum oyunu kapatmadan ve oyun açıkken klavyedeki ses açma kısma tuşları da çalışmıyor. CTRL+alt+delete yapıp görev yöneticisine tıklıyorum arkaya atıyor yine oyun ekranı geliyor Alt+Tab ile görev yöneticisine geçiyorum yine oyun ekranı açılıyor. Ve oyun donup kalıyor CTRL+alt+delete yapıp oturumu kapat demeden PC'yi kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 64 Bit güncel

Epic Games'ten Metro 2033, last light Steam'den Sniper ghost Warrior 2 indirdim hiçbirinden masaüstüne dönemiyorum oyunu kapatmadan ve oyun açıkken klavyedeki ses açma kısma tuşları da çalışmıyor. CTRL+alt+delete yapıp görev yöneticisine tıklıyorum arkaya atıyor yine oyun ekranı geliyor Alt+Tab ile görev yöneticisine geçiyorum yine oyun ekranı açılıyor. Ve oyun donup kalıyor CTRL+alt+delete yapıp oturumu kapat demeden PC'yi kullanmıyorum.

Pencereli tam ekran modunda oynamayı dener misin? Oyuna atma gibi bir sorun olcağını sanmam yaparsan. Olmassa arkada Google açık bırak Alt Tab yapıp geç. O da olmazsa crtl+alt+del yap Görev Yöneticisi açılır oradan geçiş yap. Bendede oluyor bazı oyunlarda.

Son düzenleme:
Bu video işine yarar eğer amacın ekranı kaplayan siyah olan oyunları/yazılımları kapatmak ise:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstü-oyun arasında sürekli geçiş yapacak isen o zaman oyunun ayarlarından pencere(windowed) modu yada kenarsız pencere(Borderless window) modu seç diğer uygulamalara geçişin daha sorunsuz ve hızlı olacaktır ancak tam ekran(fullscreen) harici diğer ayarlar oyununa göre değişir ancak biraz performans kaybı yaratabilir.

Tavsiyem kenarsız pencere(Borderless windowed) seçeneği olur çünkü adı üstünde pencerenin kenarları olmaz ve oyun full ekran gibi gözükür ama sadece kenarsız bir penceredir.

football manager da alt tab yapınca oyunun durması gibi bir saçmalık vardı. baya zorlamıştı. ztrl esc deneyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı