Oyundayken 3 tane bip sesi

atscan

Hectopat
Tam olarak emin değilim ama ekran kartı ve BIOS'u güncelledim. Sadece LOL'de olduğunu sanıyorum. Oyundayken 3 tane bip bip bip sesi geliyor ve kısa süreli donma yaşıyorum ve bu sürekli tekrarlanıyor. Bu arada ekran kartı ve BIOS'u güncellemeden önce böyle bir hata yoktu yardımcı olursanız sevinirim. Sizce LOL kaynaklı bir sorun mu yoksa genel bir sorun var mı acaba? Varsa nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak emin değilim ama ekran kartı ve BIOS'u güncelledim. Sadece LOL'de olduğunu sanıyorum. Oyundayken 3 tane bip bip bip sesi geliyor ve kısa süreli donma yaşıyorum ve bu sürekli tekrarlanıyor. Bu arada ekran kartı ve BIOS'u güncellemeden önce böyle bir hata yoktu yardımcı olursanız sevinirim. Sizce LOL kaynaklı bir sorun mu yoksa genel bir sorun var mı acaba? Varsa nasıl çözerim?
Ekran kartınız amd'mi ve bu bip sesi ve donma oyuna girdiğinizdemi oluyor ?

Sebebi ekran kartı sürücünüzde ki gecikme önleyici ayarından kaynaklı. Bu ayarı kapatın düzelecektir.

Inked27df821899ad7f585c97e366a4104eec_LI.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı