Oyundayken bir süre sonra karıncalanıp PC kapanıyor

samet6060

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi. Bu başıma bir kere geldi ekran kartını alalı 4 gün oldu. Bazen oyundayken eyaz bir şey gelip bir saniye sonra geri gidiyor. Oyunun ayarlarını düşürsem de yükseltsem de aynı ama bunu sürekli yapmıyor. 5 saat The Witcher 3 oynadım bir anda ekran gitti karıncalandı PC resetlendi. HDMI to VGA dönüştürücü almıştım, monitörüme bağladığımda ekran sapıttı ve ekran gelmemişti. Ben de 40" ES5500 Series 5 SMART Full HD LED TV | Samsung Support UK bu LED TV'ye HDMI kablosu ile bağladım. Shadow of mordor oyununu sorunsuz bir şekil de kasmadan Ultra'da bitirdim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    443,3 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• OCCT-Screenshot-20191030-174051.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 84
  • stabilitytest.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 73
DDU programı ile sürücünüzü kaldırın.
19.9.2 ya da 19.9.1 sürücüsünü deneyin.
bi kaç resim daha yükledim rica etsem bi bakarmısın sistemim de sorun yok anladığım kadarıyla sadece yazılımsal öylemi. eyer böyleyse oh be araştırmadığım yer kalmadı.

Aynen son sürücülerde sıkıntı var. Beta sürücü yüklemeyin elinizden geldiği kadar.

Aynen son sürücülerde sıkıntı var. Beta sürücü yüklemeyin elinizden geldiği kadar.
the witcher 3 te yine aynısı oldu 1 saat geçti yine 1 saniyeliğine beyaz bişey gelip geri gitti o beyaz şey geldiğinde 2 saniyeliğine ses te gidip geliyo. anlamadım nasıl bişey bu yeni aldığım ekran kartımı bozuk anlamadım.

video çektim 9.32 dakkalık sıcaklığını kontrol ettim 72 dereceği geçmedi ve 9 dakka kısmında yine aynısı oldu ama videoyu izledim video da öyle bişey yoktu. bir de dediğin uygulamadan amd nin herşeyini silip güvenli moddayken amd nin 19.9.1 güncellemesini indirdim.

Son düzenleme:
Freesync, geliştirilmiş senkronizasyon, sanal çözünürlük bunları kapatıp deneyebilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…