Oyundayken ekran gitti arkadan "dıtttt" ses geldi

PSU modeli nedir?
Evet o seslerin anlamı var ve hata kaynağını belirtiyor. Eğer düşündüğüm gibi sürekli olarak devam ediyorsa ses güç kaynağınız sorunludur.
Napmam lazım ki

PSU'nuz beslemiyor sanırım. Ses PSU'nun içerisindeki küçük buzzerden geliyor olabilir.

Ama bu PSU yeterli diye biliyorum. Isınmadan kaynaklı olabilime ihtimalı var mı? Anlamıyorum ya yazılımsal olabilir mi?

Garantisi varsa garantiye gönderin ve mümkünse 80+ sertifikalı bir güç kaynağı ile değiştirmelerini söyleyin. Üstüne 40-50 lira ücreti neyse verip daha kalitelisini alın.

Isıdan kaynaklı olabilir mi? Garanti vs. maalesef uğrasmam, şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal macunsuz mu kullanıyorsunuz işlemciyi? Sorun bu olabilir. O halde bahsettiğiniz ses de PSU'nun gücü aniden keserken çıkardığı sestir. Macun ve soğutma olmadan işlemci kullanılmaz.

ama bu psu yeterli diye biliyorum ısınmadan kaynaklı olabilime ihtimalı varmı anlamıyorum ya yazılımsal olabilirmi ?

ısıdan kaynaklı olabilirmi ki garanti vs malesef uğrasmam şuan

Sıcaklık değerlerinizi görmeden yorum yapmam mümkün değil. Ek olarak garanti ile uğraşmak istemiyorsanız elden gelen bir şey olmayacak. Bilgisayarı tümden servise gönderip kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı