Oyundayken Klavyeye Basıldığında Alta Atma Sorunu

Azıcık ayrıntı paylaşın. Başkası olsa anlamayabilir.
Sorun: Windows 10'da A,S,D ve ESC gibi tuşlara basınca masaüstü değiştirme, bildirim merkezini açma sorunu.
Çözüm: Ctrl+Alt+Del yapın, "İptal" deyin. Düzelecektir.
Basit bir tuş hatası. Özellikle oyunları aşağı alıp devam edince oluyor. Oyunda bu hata olunca dediğimi yapın. Düzelecektir.

Azıcık ayrıntı paylaşın. Başkası olsa anlamayabilir.
Sorun: Windows 10'da A,S,D ve ESC gibi tuşlara basınca masaüstü değiştirme, bildirim merkezini açma sorunu.
Çözüm: Ctrl+Alt+Del yapın, "İptal" deyin. Düzelecektir.
Basit bir tuş hatası. Özellikle oyunları aşağı alıp devam edince oluyor. Oyunda bu hata olunca dediğimi yapın. Düzelecektir.
Ya denedim yine atıyor benim sadece bu sorun mekanik klavyelerde oluyor rush rk 102 kullanıyordum attığı için gidip rampage kr 88 aldım ama bundada atıyor eski bir klavyem var onu kullanınca sorun yok bu tarz klavyelerde atıyor win 10 64 bit acaba win 10 danmı kaynaklanıyor yada başka bi sorunmu var inşallah şu sorunu cözerim ya şimdidden teşekürlet

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı