oyunindir.vip güvenli mi?

hsyn_8118

Femtopat
Daha fazla  
Bu siteden FIFA 17 indirdim Fitgirl repack seklinde. Kurduktan sonra trojan: win32.skeeyah.a!mbit virus uyarisi aldim. Bu site guvenilir mi? Uyariyi aldiktan sonra format attim.

Kaspersky. Virüs gerçekten bulaştı. PC'nin kontrolunu tam ele geçirmeden temizle demem sayesinde format atmadım Kaspersky temizlemeden önce Chrome Edge arama yeri Windows nereye tiklasam hata veriyordu.

Host exe yazıyordu hatada PC yeniden başlarken Kernek yazili exe hatası verdi.

Şöyle bir şey zaten virüslü dosyayı temizle dedikten sonra Kaspersky temizledi ben de rahatça oynardım yanlış dosyaya Kaspersky virüs dese hem bu olmazdı hem oyunu acamazdim.

Kusura bakma ama saçmalık. O vakit 10 senedir bilgisayarımın kontrolü bende bile değil, ki bu dediğin "nereye tıklasam hata veriyor" olayını fi tarihinde saçma sapan bir siteden Photoshop indirmeye çalışırken yaşamıştım. Hani az virüs yemedik ama Fitgirl kaynaklı değildi hiç birisi.

Bir de hangi oyun olduğunu söylersen eğer daha önce indirmediysem bir indireyim Fitgirl'den bakalım bende ne diyecek.

Kaspersky. Virüs gerçekten bulaştı. PC'nin kontrolunu tam ele geçirmeden temizle demem sayesinde format atmadım Kaspersky temizlemeden önce Chrome Edge arama yeri Windows nereye tiklasam hata veriyordu.

Host EXE yazıyordu hatada PC yeniden başlarken kernek yazili EXE hatası verdi.

Şöyle bir şey zaten virüslü dosyayı temizle dedikten sonra Kaspersky temizledi ben de rahatça oynardım yanlış dosyaya Kaspersky virüs dese hem bu olmazdı hem oyunu acamazdim.

Hocam dediğiniz hatayı 7-8 yıl önce Windows 7 de en az 10 tane virüs yedikten sonra yaşamıştım.

Oyunindirvip'den yıllardır oyun indiririm bir kere bile bilgisayara virüs bulaşmadı. Bilgisayarına virüs bulaştırmayı becerenleri de anlamıyorum, bence maharet bulaştırmamakta değil bulaştırmakta.

Bilgisayarını ilk aldığında kardeşime de buradan indirmesini söylemiştim, geçenlerde bilgisayarıma format at yavaşladı dedi, önce bir "Malwarebytes" ile tarattım virüs falan girmiş mi bakayım diye, sonuç 2 yılda giren virüs sayısı 0.

FitGirl harici bir siteden korsan indirmedim FitGirl kullanmaya da devam edeceğim oyunları rahat açıyor tarama kısmına daha çok dikkat ederim çok şaşırdım olaydan sonra .site uzantısı .Co olmaması hepsine dikkat etmem ve olması garip.

Oyunindirvip'den yıllardır oyun indiririm bir kere bile bilgisayara virüs bulaşmadı. Bilgisayarına virüs bulaştırmayı becerenleri de anlamıyorum, bence maharet bulaştırmamakta değil bulaştırmakta.

Bilgisayarını ilk aldığında kardeşime de buradan indirmesini söylemiştim, geçenlerde bilgisayarıma format at yavaşladı dedi, önce bir "Malwarebytes" ile tarattım virüs falan girmiş mi bakayım diye, sonuç 2 yılda giren virüs sayısı 0.

O site virüssüz ben de virüs yemedim oradan.

Hocam dediğiniz hatayı 7-8 yıl önce Windows 7 de en az 10 tane virüs yedikten sonra yaşamıştım.

Ben bir tek FitGirl kullanıyorum o yüzden şaşırdım.

2021'de siteye eklenen V1.06 sürümünü diyorsan ben onu indireli ve bitireli çok oldu. Magnet kısmından torrent ile indirmiştim her zamanki gibi yok yani herhangi bir virüs vb. karşılaşmadım.

Belki bir ihtimal zamanla silinen "part" şeklinde indirme linkleri başkaları tarafından yenileniyor (OneDrive, Google Drive vb.). Arada virüs sıkıştırmaya çalışan olur mu, olmaz mı bilmiyorum. O yüzden her vakit magnet, torrent seçeneklerinden indirin çünkü o dosyaların değiştirilmesi imkansız.

Magnet seçeneğinden indirdim DC üzerinden yardımcı oldu alasakarama doğru sitelerden linklerden Torrent'ten indirmişim.
.Site
Magnet.
qBittorrent.
Kaspersky.
Bu dörtlü herkes tarafından kullanılıyor.

Şimdilik hiçbir virüs yok EXE çalıştırmadan tam tarama yapıyorum sonra EXE çalıştırıp güncellerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı