Oyunkolik RTX 3060 sistem nasıldır?

Wetttt

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar. Aşağıdaki iki sistem sizce nasıldır? 3060 olan sistem bana çok ucuz geldi. Normalde 3060 sistemler 14-15 binden başlıyorlar. Görüşlerinizi öğrenmek isterim. Ayrıca site güvenilir midir?

Her şartta 6700XT derim ama fiyat farkı çok değil mi? Bu imkan ile 3060 bence.

Hepsinden çok daha iyi olur.

Eğer bütçeniz daha azsa RTX 3060 olan sisteme bakabilirsiniz.

Hepsinden çok daha iyi olur.

Eğer bütçeniz daha azsa RTX 3060 olan sisteme bakabilirsiniz.

Haklısınız hocam bu iki sistem attığım iki sistemden daha iyi bunları görmemiştim. Teşekkürler.

Hocam kendiniz toplayabilir misiniz?

Hocam zaten kendim toplayacakdım ancak kendim toplarsam malum ekran kartı olmadığı için şu an aktif kullandığım sistemimde ki 1050 Ti'ı yeni sistemime takmam gerekecek öyle olunca da eski sistemim ekran kartsız 2. el olarak fiyatı bayağı düşüyor bu yüzden direk hazır alıp şu anki sistemimi de tam sistem olarak satmak istiyorum.
Yalnız kafama bir şey takıldı 3060 olan sistem de 550W PSU var 11400F fazla güç çeken bir CPU ekran kartı da çok az çekmiyor 550W yeterli olacak mı pek emin olamadım?

Haklısınız hocam bu iki sistem attığım iki sistemden daha iyi bunları görmemiştim. Teşekkürler.

Hocam zaten kendim toplayacakdım ancak kendim toplarsam malum ekran kartı olmadığı için şu an aktif kullandığım sistemimde ki 1050 Ti'ı yeni sistemime takmam gerekecek öyle olunca da eski sistemim ekran kartsız 2. el olarak fiyatı bayağı düşüyor bu yüzden direk hazır alıp şu anki sistemimi de tam sistem olarak satmak istiyorum.
Yalnız kafama bir şey takıldı 3060 olan sistem de 550W PSU var 11400F fazla güç çeken bir CPU ekran kartı da çok az çekmiyor 550W yeterli olacak mı pek emin olamadım?

Yetiyor yetmese daha fazla koyarlardı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı