Oyunlar 60 FPS akıcılığında değil

phanmetal

Picopat
Kardeşler şimdi mesela LoL'de 180 FPS alıyorum ama aşağıya attığım videonun, 1080P 60FPS ayarındaki gibi bir akıcı değil;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörüm 1080P, 60Hz ve 5ms özelliklerindedir.
Grafik birimim AMD.

Kardeşler şimdi mesela LoL'de 180 FPS alıyorum ama aşağıya attığım videonun, 1080P 60FPS ayarındaki gibi bir akıcı değil;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Monitörüm 1080P, 60Hz ve 5ms özelliklerindedir.
Grafik birimim AMD.
Hocam monitörünüz 60 Hz destekli, yani VSYNC açıp kullanmanız lazım. Diğer türlü yırtılmalar oluşabilir. Deneyip bakabilirsiniz.

Kardeşler şimdi mesela LoL'de 180 FPS alıyorum ama aşağıya attığım videonun, 1080p 60FPS ayarındaki gibi bir akıcı değil;

Monitörüm 1080p, 60Hz ve 5ms özelliklerindedir.
Grafik birimim AMD.

Hocam monitörünüz 60 Hz ve 5 ms olduğundan dolayıdır muhtemelen bende 60Hz kullanıyordum 144 geçince akıcılık acayip fark ediyor maalesef yapabilecek birşeyiniz yok sadece monitöre Hertz arttırma işlemi yapabilirsiniz oda monitöre zarar verir ve riskli bir iş yani eğer farklı bir sorun varsa bilmiyorum orasını.

Geri
Yukarı