Oyunlar açılırken crash hatası

dcxfcc

Centipat
Merhaba başlıkta da anlattığım gibi bilgisayarım Steam'de olan oyunların neredeyse hepsinde açılırken resimdeki gibi karıncalanıyor bir süre sonra donup crash veriyor.
Sürücülerimin ve ekran kartımın güncel olduğunu ve açmaya çalıştığım oyunların sistem gereksinimini bilgisayarımın gayet iyi karşıladığını da biliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
İlk resimde aldığım hata 911 operator oyunundan alıntıdır oyunun sistem gereksinimleri çok düşük bilginize.

Screenshot_32.png

Screenshot_33.png

Düzgün yüklenmemiş bir dosya söz konusu olabilir. Bu yüzden oyunu kaldırın.

Şu klasördeki her şeyi silin:

C:\Users\Username\Appdata\LocalLow\JutsuGames\911 Operator

Sonra oyunu yeniden yükleyin.

Sorunun devam etmesi ihtimaline karşılık Jutsu Support ile görüşmeyi unutmayınız.

Her oyunun Crash hatası farklı sorunlarla ilgilidir, bilginize.

Merhaba başlıkta da anlattığım gibi bilgisayarım Steam'de olan oyunların neredeyse hepsinde açılırken resimdeki gibi karıncalanıyor bir süre sonra donup crash veriyor.
Sürücülerimin ve ekran kartımın güncel olduğunu ve açmaya çalıştığım oyunların sistem gereksinimini bilgisayarımın gayet iyi karşıladığını da biliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
İlk resimde aldığım hata 911 operator oyunundan alıntıdır oyunun sistem gereksinimleri çok düşük bilginize.

Eki Görüntüle 428174

Eki Görüntüle 428175

Sorunu çözdünüz mü acaba? Tamamen aynı sorunu yaşıyorum ve hala çözemedim.

@Tekir Hata ekranında yazan, tarih bildiren log dosyalarını paylaşıp yeni konu açın.

Özür dilerim ancak nasıl yapabileceğimi bilmiyorum çünkü uzun süredir forumları araştırsam da ilk defa bir soru sordum o sebeple rica etsem log dosyalarına nasıl ulaşacağımı vs. açıklayabilir misiniz?
@Tekir Hata ekranında yazan, tarih bildiren log dosyalarını paylaşıp yeni konu açın.
Konuyu açtım yardımcı olursanız sevinirim. Çözüldü: i7 620M sistem oyunlarda çöküyor

Biraz geç oldu belki ama, hala bu sorunu yaşayanlar vardır belki diye...

Benim bu sorunu yaşadığım oyunlar Unity oyun motoruyla çalışan oyunlardı.
Bilgisayarımdan "Citrix Workspace Software" yazılımını devre dışı bıraktığımda bu sorunu geçici olarak çözdüm. (Bu yazılımı silerseniz kalıcı olarak çözülüyor.)
Yani Citrix uygulamasını kullanıyor iseniz bu çözüm işinize yarayacaktır.

Biraz geç oldu belki ama, hala bu sorunu yaşayanlar vardır belki diye...

Benim bu sorunu yaşadığım oyunlar Unity oyun motoruyla çalışan oyunlardı.
Bilgisayarımdan "Citrix Workspace Software" yazılımını devre dışı bıraktığımda bu sorunu geçici olarak çözdüm. (Bu yazılımı silerseniz kalıcı olarak çözülüyor.)
Yani Citrix uygulamasını kullanıyor iseniz bu çözüm işinize yarayacaktır.
Sağolun hocam denerim.

Geri
Yukarı