Çözüldü Oyunlar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Sosyal Şapka

Decapat
Daha fazla  
RAM
Adata Gammix D30 2x8 3200MHz
Ekran kartı
Sapphire Rx6600
Anakart
MSI B560 A PRO
İşlemci
i5 11400f
Selam. Oyunlarım açılmıyor veya çöküyor. Atomic Heart indirmiştim, çöküyordu. WO long da aynı şekilde. Önceleri oynadığım Minecraft ve Doom Eternal bile çöküyor. Şu an sadece Fallout: New Vegas, CS:GO ve hollow Knight çökmüyor.

Diğerleri hata vermeden çöküyor ama MC çökerken grafik sürucünüzü güncelleyin diyordu. Güncelledim ama hala çöküyor. Doom Eternal ise yetersiz VRAM diyor ancak daha önce tüm ayarlar Full iken oynadığım oyun açılış ekranına gelmeden çöküyor.

Hatalardan anladığım kadarıyla ekran kartı ile veya sürücüleri ile ilgili bir sorun var ama ne yapmam gerek bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Temiz kurulum denediniz mi ddu ile?
Eve geçince deneyeceğim onu.

DDU olayını yaptım. Önceden Bethesda ekranında dönüyordu DOOM, şimdi teleporting... ekranında donuyor.

Ayrıca müzik geliyor ama ekran donuk.

Çökerken AMD sürücü zaman aşımı gibi bir şey demeye başladı.

Minecraft'ta da denedim, yine çöküyor.

Gelişmiş sistem ayarlarından bellek ile ilgili bir kısım var. Oradan minimumu 2048'e maksimumu 8192'ye çektim sorun düzeldi. Müsait olduğumda detaylı anlatırım.

Eve geçince deneyeceğim onu.

DDU olayını yaptım. Önceden Bethesda ekranında dönüyordu DOOM, şimdi teleporting... ekranında donuyor.

Ayrıca müzik geliyor ama ekran donuk.

Çökerken AMD sürücü zaman aşımı gibi bir şey demeye başladı.

Minecraft'ta da denedim, yine çöküyor.

Gelişmiş sistem ayarlarından bellek ile ilgili bir kısım var. Oradan minimumu 2048'e maksimumu 8192'ye çektim sorun düzeldi. Müsait olduğumda detaylı anlatırım.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı