Çözüldü Oyunlar akıcı gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Daha dün gayet normal bir şekilde oynarken nedense bugün oyunlar gözüme akıcı gelmemeye başladı. Bilen bilir ekran kartı sürücümüzü kurmadığımızda bilgisayarımızda masaüstünde dolaşırken gözle görülür bir yavaşlık olur, oyunlarda da aynı o şekildeydi.

Videoya iyi bakın, kamera açılarını çevirmemde de aynı durum mevcut. Aynı durum Rocket League'de de var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı güncellemesi yok, güncel şu an.

Bu durumu daha önce masaüstü bilgisayarımda da yaşamıştım. Monitörüm 75 Hz idi ve mesela RDR2'de 75 FPS altına düşünce kasıyor gibi hissediyordum.

Neden kaynaklanıyor sizce? Nasıl çözebiliriz? İyi Sosyaller herkese.

Çözüm
22H2 Güncellemesinden sonra sorun çözüldü. Açıkçası sorunu bu güncelleme mi çözdü yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Tek bildiğim şu anlık oyunlar eskisi gibi akıcı.
22H2 Güncellemesinden sonra sorun çözüldü. Açıkçası sorunu bu güncelleme mi çözdü yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Tek bildiğim şu anlık oyunlar eskisi gibi akıcı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı