Oyunlar az RAM kullanıyor

Gofrettt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi Sosyaller, bilgisayarımda 8 GB RAM var ama oynadığım ve orta derece FPS aldığım oyunda RAM kullanımı çok az. Oyun bilgisayarımı sömürsün istiyorum. FPS yükselsin istiyorum. Oyuna RAM vermek istiyorum.

Ekran görüntüsü 2022-06-28 225529.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi Sosyaller, bilgisayarımda 8 GB RAM var ama oynadığım ve orta derece FPS aldığım oyunda RAM kullanımı çok az. Oyun bilgisayarımı sömürsün istiyorum. FPS yükselsin istiyorum. Oyuna RAM vermek istiyorum.

Eki Görüntüle 1434846
Millet RAM kullanıyor diye konu açıyor, sizinki garip olmuş. Bilgisayar kullanacağı RAM miktarını kendine göre belirliyor.

Eki Görüntüle 1434846
abi gta sa bu ne bekliyorsun ?

Hocam millet fazla RAM kullanımı ile ilgili konu açar siz az RAM kullanıyor diye konu açıyorsunuz. Biraz garip. Sistem ihtiyacı ne kadarsa o kadar RAM kullanır eğer çok RAM kullanmasını istiyorsanız yüksek sistem gereksinimli oyunlar oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı