Oyunlar hangi platformdan alınmalı?

Blorse

Decapat
Bildigim Steam ve Epic Games var. Origin'i saymiyorum cunku euro bazli... Ucuz oyunlari Epic Games'ten mi alsam yoksa Steam'de indirime girmesini mi beklesem bilemedim. Steam'de koleksiyon kartlari var ve anladigim kadariyla oynadikca dusuyorlar ve ben onlari magazada para karsiligi satabiliyorum. Bu guzel bir sey. Peki, ne kadara gidiyorlar genelde?

Epic'ten sadece su ana kadar bedava oyunlar aldim ya da 60TL kuponumu kullandim. Peki ucuz oyunlari (5 - 10TL) da oradan aliyim mi?

Bildigim Steam ve Epic Games var. Origin'i saymiyorum cunku Euro bazli... Ucuz oyunlari Epic Games'ten mi alsam yoksa Steam'de indirime girmesini mi beklesem bilemedim. Steam'de koleksiyon kartlari var ve anladigim kadariyla oynadikca dusuyorlar ve ben onlari magazada para karsiligi satabiliyorum. Bu guzel bir sey. Peki, ne kadara gidiyorlar genelde?

Epic'ten sadece su ana kadar bedava oyunlar aldim ya da 60TL kuponumu kullandim. Peki ucuz oyunlari (5 - 10TL) da oradan aliyim mi?

Kasmayın bu kadar, nereden alırsan al aynı oyunu oynatacak. Hesapla, ucuz neresi oluyorsa al.

Koleksiyon olarak Steam daha güzel. Çok daha fazla oyun var ve profiliniz oyunlarınızı, rozetlerinizi sergilemeye müsait. Ben nerede ucuzsa oradan alıyorum. Dediğin kartlardan 3-4 tane düşer en fazla. 10 kuruş ile 1-2 lira arası değişir fiyatları.

Açıkçası Epic'ten aldığım oyunlar bana korsan oyun oynuyormuşum gibi hissettiriyor. Ne başarım var, ne de kart koleksiyonu gibi olaylar. :) Bildiğiniz düm düz oyuna girip oynuyoruz. Sevdiğim oyunlarda başarım kazanmayı seviyorum. Belki başkaları için önemli değildir. Benim için sırf bu yüzden Steam.

Yeni konular

Geri
Yukarı