Oyunlar için direksiyon seçimi

Macit Ceylan

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Force GT almadığınız sürece belrli aralıklarda 100 TL'niz çöpe gidecek.
bende katılmıyorum çünkü herkesin 500 tl gidip DFGT ye verecek parası yok bende o kadar para olsada 500 tl vermem yazıktır o paraya ben snopy v5h usb pro almayı düşünüyorum beni ne kadar idare eder bilmem ama şu konuda haklısın bir kere almışken iyisini almak konusunda ama herkesin maddi durumu iyi değil ne yazıkki :(.

Arkadaşlara katılmıyorsunuz ama ne yazık ki haklılar.Bakın 2001'den bugüne kadar yaklaşık 7-8 tane direksiyonum oldu.Bunların hepsi Snopy-Kontorland marka aralığında direksiyonlardı.Hepsinin içinde kullanılan kullanılan malzeme aşağı yukarı aynı.Bozulduğunda sökmekle başlıyorum işe.Daha sonra içini açıyorum ve karşılaştığım manzara hep aynı ufacık bir potans üstüne oturtulmuş bir mil , onun yanında adi bir yay , yayın üstüne sürülmüş petrolden bozma bir yağ var.Bende almayın derim ama illa alacağım diyorsanız Kontorland'dan uzak durun onun parçaları snopy'e nazaran daha narinler.Bunlar kuvvet uygulanacak ürünler.

eklemeyi unutmuşum yine kullandığım direksiyon snopy diğerlerine nazaran iç yapısı daha sağlam.(Bunu da söktüm şuan direksiyon üstündeki tuşlar çalışmıyor ama 4 sene oldu alalı.) Tavsiye ederim eğer daha pahalı modellere yönelmeyecekseniz.

Snopy Sg-Ft38C2 Pc/Ps2/Ps3 Uyumlu Direksiyon - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı