Oyunlar için düşük bütçeli ekran kartı önerisi

V4LHALLA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ekran kartım gidici gibi duruyor fırınlama bile artık çözüm olmuyor bütçem çok yok beni GTA 5, PES 17, 18, 19, 20 vsvs gibi oyunları oynatacak düşük bütçeli ekran kartı önerileriniz neler.

Şu anki: GeForce GTX260.

Merhaba dostlar, ekran kartım gidici gibi duruyor fırınlama bile artık çözüm olmuyor bütçem çok yok beni GTA 5, PES 17, 18, 19, 20 vsvs gibi oyunları oynatacak düşük bütçeli ekran kartı önerileriniz neler.

Şu anki: GeForce GTX260.
Gtx 970 - gtx 750ti

@438943 Kardeşim sorunlu musun veya raporlu musun? Neden beğenmedim attın. Ryzen'in dahili gpusu bile gt 1030 dan daha iyi. Gtx 970 eski olsa bile gt 1030u deler geçer, arkadaşın düşük bütçeli istediği için biraz daha para koyar ömürlük bir ekran kartı alır.

AMD tarafını bilmiyorum ama senelerce GT 1030 kullandım, bol bol render alıyordum, saydığın oyunları rahatlıkla açar ama daha fazlasını isteyebilirsin, FPS'ler ya da grafik kalitesi seni memnun etmeyebilir, bechmark testlerine bakmalısın.
Elimde şu an boşta Gigabyte GTX 560 var.

Bütçe nedir? Düşük bütçe bugünlerde değişken.

GTX 970 - GTX 750 Ti.

@438943 kardeşim sorunlu musun veya raporlu musun? Neden beğenmedim attın. Ryzen'in dahili GPU'su bile GT 1030'dan daha iyi. GTX 970 eski olsa bile GT 1030u deler geçer, arkadaşın düşük bütçeli istediği için biraz daha para koyar ömürlük bir ekran kartı alır.

İşlemcisini bilip bilmeden GTX 970 öneriyorsun nereden bileceksin darboğaz olup olmayacağını? Ve istediğim şekilde kahkaha da atarım sana soracak değilim.

Geri
Yukarı