Oyunlar için ekip arkadaşları arıyoruz

FallenLands

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Discord'da bir ekibimiz var ama aktiflik düştüğü için oyun oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Yaş ortalamamız geniş olmakla birlikte çoğunluk 16-27 arası. Çoğu oyunu oynuyoruz. Steam profilimden oyunlarıma bakabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkürler ve iyi sosyaller. Discord ve Steam ismim: kagenmer

Merhaba arkadaşlar. Discord'da bir ekibimiz var ama aktiflik düştüğü için oyun oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Yaş ortalamamız geniş olmakla birlikte çoğunluk 16-27 arası. Çoğu oyunu oynuyoruz. Steam profilimden oyunlarıma bakabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkürler ve iyi sosyaller. Discord ve Steam ismim: kagenmer
Gelebilirim hocam 24 yaşındayım.

Hangi oyunları oynuyorsunuz genellikle ve yaş aralığı tam olarak kaç? 16-27 arası pek açıklayıcı değil.
Hocam çoğu yaştan arkadaşlar var fakat yaşa takılmıyoruz eğer öyle bir sorun teşkil eder gibi düşündüyseniz. Bu aralar modlu 7 days to die oynuyoruz. ondan öncesinde rusttaydık. Battlefield 1-5-2042, Sea of thieves, cs2 , birçok oyun var daha oynayabileceğimiz.

Gelebilirim hocam 24 yaşındayım.
Hocam yaş olayına takılmıyoruz sadece takılanlar oluyor diye belirtmek istedim sadece 13 yaşında bizimle oynayanda var 27 de var ekipte 58 yaşında bir abimiz bile var ortamımızı elit ve nezih tutmak istiyoruz sadece

Hocam çoğu yaştan arkadaşlar var fakat yaşa takılmıyoruz eğer öyle bir sorun teşkil eder gibi düşündüyseniz. Bu aralar modlu 7 days to die oynuyoruz. ondan öncesinde rusttaydık. Battlefield 1-5-2042, Sea of thieves, cs2 , birçok oyun var daha oynayabileceğimiz.
Benim bilgisayar dandik sıkıntı olur mu? Discord dan arkadaşlık isteği attım.

Hocam servere gelirim fakat yavaştan vize tarihlerim yaklaşıyor bu aralar pek Online oyun giremeyebilirim sorun olmazsa gelebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı