Oyunlar için ReLive benzeri program önerisi

Medal.tv, Steel Series GG , OBS, Insights.gg.
Medal ve Insights, rekabetçi oyunlar için auto capture özelliğine sahip. Aldığınız killer, ölümler ve asistleri kaydedebiliyor. Auto capture dışında kısayol ile maksimum 1 dakikaya kadar geriye dönük kayıt alabiliyorsunuz.

Steel Series GG, Moments diye dahili bir yazılımı var. Onunla bazı oyunlarda auto capture, kalan oyunlarda kısayol ile klip alabilmeni sağlıyor.

OBS tekrar oynatma arabelleği diye bir seçenek var. Onunla geriye dönük kayıt almayı başlatıyorsun, sonrasında bir kısayolla geriye dönük yakaladığı videoyu kaydediyorsun.
OBS tekrar oynatma arabelleği diye bir seçenek var. Onunla geriye dönük kayıt almayı başlatıyorsun, sonrasında bir kısayolla geriye dönük yakaladığı videoyu kaydediyorsun.
1651101381768.png

1651101446636.png

Steel Series GG, Moments diye dahili bir yazılımı var. Onunla bazı oyunlarda auto capture, kalan oyunlarda kısayol ile klip alabilmeni sağlıyor.
1651101503057.png

Son düzenleme:
Medal.tv, Steel Series GG , OBS, Insights.gg.
Medal ve Insights, rekabetçi oyunlar için auto capture özelliğine sahip. Aldığınız killer, ölümler ve asistleri kaydedebiliyor. Auto capture dışında kısayol ile maksimum 1 dakikaya kadar geriye dönük kayıt alabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1372277
Eki Görüntüle 1372278

Eki Görüntüle 1372280
Aynı ekran kartını almayı düşünüyorum bu burada dursun lazım olabilir :)

Medal. TV, SteelSeries GG, OBS, Insights.gg.
Medal ve Insights, rekabetçi oyunlar için Auto capture özelliğine sahip. Aldığınız Killer, ölümler ve asistleri kaydedebiliyor. Auto capture dışında kısayol ile maksimum 1 dakikaya kadar geriye dönük kayıt alabiliyorsunuz.

SteelSeries GG, Moments diye dahili bir yazılımı var. Onunla bazı oyunlarda Auto capture, kalan oyunlarda kısayol ile klip alabilmeni sağlıyor.

Eki Görüntüle 1372277
Eki Görüntüle 1372278

Eki Görüntüle 1372280

Çok teşekkür ederim detaylı okuyup bilgi vereceğim birazdan :)
Medal. TV, SteelSeries GG, OBS, Insights.gg.
Medal ve Insights, rekabetçi oyunlar için Auto capture özelliğine sahip. Aldığınız Killer, ölümler ve asistleri kaydedebiliyor. Auto capture dışında kısayol ile maksimum 1 dakikaya kadar geriye dönük kayıt alabiliyorsunuz.

SteelSeries GG, Moments diye dahili bir yazılımı var. Onunla bazı oyunlarda Auto capture, kalan oyunlarda kısayol ile klip alabilmeni sağlıyor.

Eki Görüntüle 1372277
Eki Görüntüle 1372278

Eki Görüntüle 1372280

Maalesef ne yaparsam yapayım kayıt almıyor, sadece dosyalar gözüküyor ama video almıyor içi boş ( SteelSeries GG )

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
SteelSeries GG yazılımını indirdin, hesap oluşturdun/giriş yaptın, moments sekmesine girdin ve sol üst köşeden etkinleştirdin değil mi?

Merhaba ben SteelSeries GG'yi indirdim ama ne yaparsam yapayım kayıt almıyor ve internete ne böyle bir sorun ne de çözümünü gördüm silip tekrar yükledim olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba ben SteelSeries GG'yi indirdim ama ne yaparsam yapayım kayıt almıyor ve internete ne böyle bir sorun ne de çözümünü gördüm silip tekrar yükledim olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Kısa yolu kullandığında herhangi bir ses çıkıyor mu? Oyundayken oynadığın oyunun ismini yazılımda görebiliyor musun?

Kısa yolu kullandığında herhangi bir ses çıkıyor mu? Oyundayken oynadığın oyunun ismini yazılımda görebiliyor musun?
Buna ek olarak oyununu ayarlar sayfasında, "Game Detection" bölümünde görebiliyor musun? Bu tarz detaylarla bana geri dönüş yaparsan daha rahat yardımcı olabilirim. Örneğin ben şuan Monster Hunter: World oynuyorum. SteelSeries GG yazılımında, Moments sayfasında, sol üst köşede, oyunumun adını görebiliyorum.
1662799924729.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı