Oyunlar için Switch Lite alınır mı?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Yolda falan oynamak için Switch Lite alacağım ve kütüphanesinden beğendim oyunları alırsam düzgün bir şekilde oynayabilir miyim? Oyunlar düzgün portlanmış mıdır? FPS düşüklüğü ve grafiklerin düşüklüğü olur mu?

Beğendiğim oyunlar:
Zelda, Diablo, Witcher 3, Skyrim, Minecraft, Hogwarts Legacy, FIFA 23.

Özellikle Skyrim 5'i oynamak istiyorum Switch de fakat bilgisayardan farkı olur mu grafik ve performans açısından?

Yolda falan oynamak için Switch Lite alacağım ve kütüphanesinden beğendim oyunları alırsam düzgün bir şekilde oynayabilir miyim? Oyunlar düzgün portlanmış mıdır? FPS düşüklüğü ve grafiklerin düşüklüğü olur mu?

Beğendiğim oyunlar:
Zelda, Diablo, Witcher 3, Skyrim, Minecraft, Hogwarts Legacy, FIFA 23.

Özellikle Skyrim 5'i oynamak istiyorum Switch de fakat bilgisayardan farkı olur mu grafik ve performans açısından?

Bence gayet uygun fiyatta alınabilir. İncelemelerine baktığımda gayet iyi FPS'ler veriyordu anladığım kadarıyla güzel portlanmış.

Saydığın oyunlar için gerçekten değmez, sadece Zelda için kesinlikle değer. Üstelik Hogwarts Legacy kesinlikle ya PS ya da PC üzerinden oynanmalı. Oyunların aşırı pahalı olmasını geçtim şuanda Switch'i Switch özel oyunlarını oynamak için almak mantıklı. Onun dışında illa bir konsol almak istiyorsan SteamDeck'i beklemelisin.

Beğenmedim atacağına fikrini belirtte konunun altında tartışalım, eğer Switch fanboyu değilsen tabii.

Switch fanı değilim Switch'im falan da yok ayrıca konsol fanı falan da değilim fakat Switch Lite'ı beş bin TL'ye alabiliyorken Steam Deck'i yirmi bin gibi uçuk fiyatlara alıyorsun üstelik Hogwarts Legacy kesinlikle ya PS ya da PC üzerinden oynanmalı bu yorum aşırı saçma Switch Lite sadece fiyat performans ürünü evet oyunlar yerelleştirme olmadığı için pahalı fakat alırsın 60 dolara mario oddsey oynarsın rahatından 100 saat metroda vapurda molada ayrıca beğenmedim tuşu beğenmediğini belirtmediğin için var haberin ola.

Switch fanı değilim Switch'im falan da yok ayrıca konsol fanı falan da değilim fakat Switch Lite'ı beş bin TL'ye alabiliyorken Steam Deck'i yirmi bin gibi uçuk fiyatlara alıyorsun üstelik Hogwarts Legacy kesinlikle ya PS ya da PC üzerinden oynanmalı bu yorum aşırı saçma Switch Lite sadece fiyat performans ürünü evet oyunlar yerelleştirme olmadığı için pahalı fakat alırsın 60 dolara mario oddsey oynarsın rahatından 100 saat metroda vapurda molada ayrıca beğenmedim tuşu beğenmediğini belirtmediğin için var haberin ola.

Sen Switchlite'ın performansını biliyor musun? O saydığı oyunları o portta keşkül gibi grafiklerle oynayacak, stabil performans alamayacak ve üstüne Switch oyunlarının fiyatından haberdar mısın sen? Sırf vapurda, mola da oynayacak diye küçücük ekranda şaheser gibi oyunlar mı oynasın? Saçma olan tek şey hayatında Switch ürününe sahip olmadan, oyun fiyatlarını bilmeden saçma sapan yorumlarda bulunman.

Ayrıca yurt dışından anlaşmalı firmalarla ürün getirtebiliyorsun, 5K verip Switch al, her oyunu 1000 TL, 5 oyun al cihazla birlikte 10.000 lira para öde, üstelik Lite bu, onun yerine 15.000 lira civarında Steam Deck getirtir, hem çok daha performanslı bir cihaz sahibi olur hem de oyunların bir nebze ucuz olduğu Steam platformunu kullanır, üstelik PC üzerinden sahip olduğu oyunları Steam Deck üzerinden bir daha satın almak zorunda kalmaz.

b​

C​

D​

F​

g​

h​

j​

k​

l​

m​

n​

p​

r​

s​

t​

u​

v​

W​

X​

y​

Categories:
  • Nintendo Switch games
  • Single-platform video games
  • Buradaki oyunları PC de veya Steam Deck'te oynayabiliyor musun? Ayrıca sadece Steam Deck 20.000 TL ayrıca küçük ekran falan değil incelemelirini izleyip bakmanı öneririm ona bakarsan Steam Deck'te küçücük.

b​

C​

D​

F​

g​

h​

j​

k​

l​

m​

n​

p​

r​

s​

t​

u​

v​

W​

X​

y​

Categories:
  • Nintendo Switch games
  • Single-platform video games
  • Buradaki oyunları PC de veya Steam Deck'te oynayabiliyor musun? Ayrıca sadece Steam Deck 20.000 TL ayrıca küçük ekran falan değil incelemelirini izleyip bakmanı öneririm ona bakarsan Steam Deck'te küçücük.

Cidden diyecek bir şeyim yok, "şu anda Switch'i Switch özel oyunlarını oynamak için almak mantıklı." yazmışım yukarıda, okuma yazman var mı?

Gidip Google'a Switch Game list yazıp kopyalayıp yapıştırman cidden mantıksız, zaten Switch özel oyunları için alacaksa almasını, yeni nesil oyunlar için uygun olmadığını, yeni nesil oyunların zevkle oynanacağı bir konsol D E Ğ İ L, belirtmişim...

Cidden diyecek bir şeyim yok, "şu anda Switch'i Switch özel oyunlarını oynamak için almak mantıklı." yazmışım yukarıda, okuma yazman var mı?

Gidip Google'a Switch Game list yazıp kopyalayıp yapıştırman cidden mantıksız, zaten Switch özel oyunları için alacaksa almasını, yeni nesil oyunlar için uygun olmadığını, yeni nesil oyunların zevkle oynanacağı bir konsol D E Ğ İ L, belirtmişim...

Yeni Nesil oyunları hiçbir yerden uyguna alamıyorsun zaten bir bilgisayarın varsa Steam Deck alman mantıksız.

Yeni Nesil oyunları hiçbir yerden uyguna alamıyorsun zaten bir bilgisayarın varsa Steam Deck alman mantıksız.

Bu arada kusura bakma dedem vefat etti de, moralim bozuk forumu güzel bitirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı