Oyunlar için VDSL Modem tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar vdsl modem almayı düşünüyorum.Ama bir türlü karar veremedim. Tavsiye edebileceginiz bir modem var mı ? Oyunlarda ping olmasın benim için çok önemli bir konu yardımcı olursanız sevinirim.

Modemin pinge yapacağı tek şey wifi ile oynuyorsan wifi kalitesidir. Kabloyla oynuyorsan zaten 200 liralık modemlede 2000 liralık modemlede aynı pingi alırsın hattın belli altyapın belli. Asus ac750 alabilirsin.

Modemin pinge yapacağı tek şey wifi ile oynuyorsan wifi kalitesidir. Kabloyla oynuyorsan zaten 200 liralık modemlede 2000 liralık modemlede aynı pingi alırsın hattın belli altyapın belli. Asus ac750 alabilirsin.
Anladım peki bu modemi önerirmisiniz bunu çok övdüler bana almışken güzel alayım dedim^^

Anladım peki bu modemi önerirmisiniz bunu çok övdüler bana almışken güzel alayım dedim^^
5GHz destekli herhangi bir modem alabilirsin dostum. Bunuda alabilirsin AC750'de alabilirsin arayüz dışında hiçbir fark hissetmezsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı