Oyunlar için Windows 10 vs Windows 8.1

0verlord23

Decapat
RAM
8 GB DDR2 800 MHz
SSD veya HDD modeli
Samsung & Toshiba
Ekran kartı
ASUS AMD R7 240 2 GB GDDR3
Anakart
GA-MA770-UD3 (Rev 1.0)
İşlemci
AMD Athlon(tm) 7750 Dual-Core Processor 2.70 GHz
İyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır Windows 10 kullanmaktayım ve oyunlarda Discord açık iken ve sesli sohbetteyken çok kasıyor ya da sesim çok geç gidiyor bende 8.1 Basic sürümüne geçmek istiyorum ama kararsız kaldım acaba en iyisi ne olur?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,2 KB · Görüntüleme: 52
Hocam bana göre 8.1'i tercih edin ben bilgisayaeı ilk topladığım zamanlarda pcim W 8.1'di hızlı falan açılıyordu oyun konusunda şu an W 10 ile aynı diyebilirim ama senin sorununu w 10 da yaşamıyorum 2 10 da bence W8.1'e geç.

İyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır Windows 10 kullanmaktayım ve oyunlarda Discord açık iken ve sesli sohbetteyken çok kasıyor ya da sesim çok geç gidiyor bende 8.1 Basic sürümüne geçmek istiyorum ama kararsız kaldım acaba en iyisi ne olur?
Çok bir fark getirmez. Anlaşıldığı üzere işlemci fazla kullanılıyor.
Böyle birşey alınırsa FPS değerleriniz bayağı artar:
1 çekirdek ne farkettirir demeyin, bu işlemci serisi zamanında kendisinden bir önceki nesil Phenom/ Athlonlara aşırı fark attı. 2. el piyasası sizin sokette saçma olduğu için 2. elin çok bir anlamı yok.
Ayrıca kendi sitesinden eski işlemciniz takılıyken güncel biosu flashlayın (varolan bios sürümünüz son sürüm ile aynıysa gerek yok, ama eğer eskiyse görüntü gelmeyecektir.):

Yeni konular

Geri
Yukarı