Oyunlar kapanıyor ve mavi ekran hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

UnHappyC

Decapat
Daha fazla  

Merhaba, minidump ve sistem özelliklerim dosya içinde nedense bilgisayarım sürekli bir hata bulduk, yeniden başlatılıyor diyor ve açılıp kapanıyor.
Valorant, PES 2021 ve Rocket Leauge gibi oyunlarda da bir anda oyunu kapatıp açma veya direkt kapama oluyor tekrar girdiğimde. Örneğin Valorant crash sanıp dosyları güncelletiyor. Sorun neden kaynaklı olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak.

Diskine HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yap ve "health" sekmesini paylaş. HD Sentinel yazılımı ile sağlık dereceni ve S.M.A.R.T verilerini paylaş.

Ekran kartı sürücünü güncelle.

Yonga seti sürücünü güncelle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak.

Diskine HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yap ve "health" sekmesini paylaş. HD Sentinel yazılımı ile sağlık dereceni ve S.M.A.R.T verilerini paylaş.

Ekran kartı sürücünü güncelle.

Yonga seti sürücünü güncelle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 01-Nisan-2021_20-57.png
    01-Nisan-2021_20-57.png
    48,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    37,3 KB · Görüntüleme: 25
Merhabalar tekrardan söylediğiniz tüm talimatları uyguladığım halde halen oyunlar bir anda hata vermeden kapanıyor. Win10 kendi bilgisayar sıfırlamasını yaptım BİOS güncelledim istediğiniz verileri attım fakat hiçbir sonuç alamadım. Tekrar aynı hataları alırsam konuyu hortlatın demiştiniz.
Gördüğüm tek şey GTAV oynarken atarken bakim diye görev yöneticisinden performans açmıştım ve ekran kartı kırmızı görmüştüm bir anlık %100 kullanılıyordu

Geri
Yukarı