Çözüldü Oyunlar kurulurken PC kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TugraMete

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar setup kurarken PC kapanıyor. LoL indiremiyorum, Valorant indiremiyorum. Kısacası her setuplu oyunu indiremiyorum. Kaç gündür aynı sorunu yaşıyorum, çıldıracağım

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm BIOS'tan Advanced'den CPU Configuration'dan CPU thermal thorootle ve Cool'n'Quiet diye 2 ayar açtım bence sizde deneyin bende düzeldi.
Hahahaha bakıyorum da birileri bütün yorumlarıma dislike atmada bulmuş galiba çözümü. Bu bilgilerle arkadaşın sorununu önümüzdeki yıla çözersin başarılar.

Artı -2 Eksi
Hahahaha bakıyorum da birileri bütün yorumlarıma dislike atmada bulmuş galiba çözümü. Bu bilgilerle arkadaşın sorununu önümüzdeki yıla çözersin başarılar.

İlk atan sensin her şey karşılıklı ve ayrıca benim söylediğim çözümler Windows'un orijinal sayfasında olan çözümler

Çözdüm BIOS'tan Advanced'den CPU Configuration'dan CPU thermal thorootle ve Cool'n'Quiet diye 2 ayar açtım bence sizde deneyin bende düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…