Steam Oyunlar nasıl kaldırılır?

Mahmuttx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar zamanında hem kart hem de ergenlik +18 oyunlar satın alıp oynuyordum. Daha sonra bu oyunlari steamımdan kalıcı olarak kaldırdım fakat Steam'de tamamlanan oyunlarda ve tüm oyunlar kısmında hala gözüküyorlar. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar zamanında hem kart hem de ergenlik +18 oyunlar satın alıp oynuyordum. Daha sonra bu oyunlari steamımdan kalıcı olarak kaldırdım fakat Steam'de tamamlanan oyunlarda ve tüm oyunlar kısmında hala gözüküyorlar. Ne yapmam lazım?
Bu durum yakında güncelleme olarak eklenecekti sanırım şuan beta sürümünde olması gerekiyor hatta.

Biraz daha beklerseniz gelecek aylarda Steam'e özellik gelecek oyunları gizliyebilme gibi.

Oyunlarınızı gizleyin.

oyun.png

Bu şekilde gizleyebilirsin, diğer kişiler görmez %100 oyunlar kısmında.

Beta sürümünde misiniz?

Evet betadayım, belirtmeyi unutmuşum.

Girip baktım fakat o kısımda gizli olarak işaretle diye bir ayar çıkmıyor sanırım beta sürümdesin.

Evet betadayım da oyunları gizlemek istiyorsan sen de betaya geçebilirsin.

Steam uygulamasındayken Ayarlar > Arayüz > İstemci Beta Katılımı seçeneğini ''Steam Beta Update'' olarak değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı